Veľkolepý Silvester 2022

Adresa Demänová Rezort Demänová 584 , 031 01 Liptovský Mikuláš Email recepcia@demanovarezort.sk Telefón +421 918 929 444 Web demanovarezort.sk

Oslávte Silvestra v nových veľkolepých priestoroch

Prežite Silvester, na ktorý nezabudnete! Úžasné nové priestory, novootvorený cocktail bar Panorama so skvostným výhľadom a exotická indická reštaurácia Safran – to všetko zabezpečí dokonalú veľkolepú atmosféru.

Začiatok o 20:00

Hudobný hosť večera Robo Opatovský, moderátorka Becca, hravý rock od Dip Band, skvostné silvestrovské menu a bombastický ohňostroj. Bude to jednoducho skvelá noc!

Čo je v cene silvestrovského balíčka?

  • Hudobný hosť Robo Opatovský

Pripravte sa na jedinečné vystúpenie talentovaného speváka a skladateľa Roba Opatovského. Mix starších piesní, popových hitov aj songov z nového albumu poteší vaše uši.

  • Moderátorka Becca

Celým večerom vás bude sprevádzať vždy usmiata a pozitívne naladená moderátorka večera, Katarína Balážiová alias Becca.

  • Kapela Dip Band

O neutíchajúce decibely sa postará kapela Dip Band naživo. Táto hravá rocková skupina zahrá tak, že vás bude brať do tanca!

  • Ľudová hudba

Do tanca aj do spevu vám bude tiež vďaka ľudovej skupine, ktorá zahrá známe veselé pesničky.

  • Slávnostné švédske stoly

Aj gurmáni si prídu na svoje. Naše dve reštaurácie sa postarajú o to, aby si vaše chuťové poháriky pamätali Silvester ešte dlho po ňom.

Po večeri vás budú čakať polnočné bufety, z ktorých si vyberiete špeciality od výmyslu sveta.

  • Bombastický ohňostroj

Čo by to bol za Silvester bez ohňostroja? Krátko pred polnocou začneme odrátavať a nekonečná radosť z farebnej oblohy príde za 10… 9… 8…

  • Welcome drink a polnočný prípitok

Pohár bubliniek naštartuje vašu náladu hneď na začiatku aj počas oslavy nového roka.

  • Štedrá silvestrovská tombola

Skúste šťastie v tombole a možno vstúpite do nového roka s poriadnou výhrou! Ak sa na vás usmeje, odídete s hlavnou cenou – vouchrom na pobyt v našej Wellness chate DeLuxe s vírivkou a saunou.

Silvestrovské animácie

Počas celého večera bude pre detičky pripravený miniclub & maxiclub v dolnej kongresovej miestnosti. Naši turbo animátori sa o detičky zodpovedne postarajú, zatiaľ čo si vy budete užívať silvestrovský program.

Okrem Silvestra prebieha celodenný animačný program každý deň od 26. decembra 2022 do 7. januára 2023.

 

Zdroj: demanovarezort.sk

Fotogaléria