Špeciálna letná ponuka- 4 noci za cenu 3 v Hoteli Atrium vo Vysokých Tatrách

Adresa Nový Smokovec 42, 062 01 Vysoké Tatry Vhodné všetky vekové kategórie Email rezervacie@trinityhotels.sk Telefón 18 333 Web www.atriumhotel.sk

Vychutnajte si letnú dovolenku v Hoteli Atrium. S výhľadom na tatranské štíty, neobmedzeným vstupom do vodného a wellness sveta a najzábavnejším animačným programom počas celého pobytu.

Užite si tiež dvojpodlažný detský svet MiniMe a ďalšie unikátne priestory ako kulinárske štúdio Foodie, kreatívne dielne ArtClub, súkromnú kinosálu Mediatro či herňu GameZone, v ktorých zažijete množstvo zábavy.

Tú vám zabezpečí aj profesionálny animačný tím a celodenný animačný program. Len toto leto sa Hotel Atrium premení na rozprávkový Atriumland, kde si spolu s populárnymi maskotmi- Kamarátmi z Trinity, každý deň prežijete inú rozprávku. Putujte z rozprávky do rozprávky počas celého leta. Teraz navyše s možnosťou získať noc navyše zadarmo. Len do 4.8 môžete využiť jedinečnú ponuku 4 noci za cenu 3 alebo 3 noci za cenu 2.

 

Animácie pre deti a dospelých

Pondelok: Pippi Dlhá pančucha a jej deň v zábavnej škole našej Vlnky

Nie je škola ako škola! Táto vás rozhodne bude baviť aj cez prázdniny. Nájdite odpovede nájsť odpovede na Pippine otázky a užite si šialenú zábavu spolu s ňou a jej kamošmi.

 

Utorok: Dobrodružstvo v Skalkovej divočine

Nezmeškajte Skalkove nezabudnuteľné dobrodružstvo v tatranskej divočine, kde sa spolu s Pippi ocitnete tvárou tvár prírode a výzvam, ktoré prináša.

 

Streda: Zdolajte nástrahy Morského vlka a zachráňte moreplavca Čľupka

Vydajte sa s Pippi na dobrodružnú plavbu za kráľom oceánu- Morským vlkom. Pomôžte nám zvíťaziť nad pirátmi, nájdite časti tajnej mapy a vylúštite tajný kód, ktorý vás zavedie k Čľupkovi.

 

Štvrtok: Záhadná skriňa strigôňa Kopka

Otvorte s Pippi záhadnú skriňu do sveta kúziel, kde je všetko možné.

 

Piatok: Cestujeme Rozprávkovom

Kde bolo, tam bolo, bola krajina Rozprávkovo. V tejto krajink čaká nielen Pippi, ale aj množstvo zážitkov. Vráťte sa do čias dávnych, vyskúšajte si zaujímavé remeslá.

 

Sobota: Výlet do vesmíru s Pippi a Ozvenkou

Vydajte sa na vesmírnu misiu v Slnečnej sústave spolu s našimi kamarátkami Pippi a Ozvenkou a spoznávajte zaujímavosti o Slnku a planétach.

 

Nedeľa: Život na vidieku vo vile Vilôčke

Navštívte Pippinu vilu Vilôčku a uži si s ňou deň v jej detských spomienkach.

Zdroj: www.atriumhotel.sk

Fotogaléria