Atrium Hotel***

Email Telefón Web

Atrium Hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu.

Atrium Hotel v Novom Smokovci zaujme nielen svojou netradičnou kruhovou architektúrou, ale aj svojou polohou na úpätí Slavkovského štítu. Z hotelových izieb ako aj reštaurácie s panoramatickým výhľadom sa ponúka prekrásny pohľad na tatranské štíty alebo na slnkom zaliatu Podtatranská kotlinu.

 

Svojím vybavením ako aj ponukou služieb je ideálnym miestom pre trávenie dovolenky pre rodiny s deťmi ako aj pre organizovanie konferencii, školení, seminárov či workshopov pre biznis klientelu. Hotel ponúka komfortné ubytovanie v 90 izbách, vynikajúcu slovenskú aj medzinárodnú kuchyňu, príjemný relax v podzemnom vitálnom svete a 5 konferenčných sál.

 

Od septembra 2011 hotel ponúka jedinečný zážitok v podobe organizovania svadobných hostí priamo v srdci Tatier.

 

O najmenších hostí sa postará hotelový maskot – horský vodca SKALKO. V bezprostrednom okolí hotela je množstvo turisticky atraktívnych miest. Len pár krokov od hotela sa nachádza nástupná stanica Starý Smokovec – Hrebienok – východiskový bod mnohých turistických trás. Športové možnosti a rôzne formy netradičnej zábavy sa Vám ponúkajú v letnej aj zimnej sezóne.

 

Atrium Hotel je od júna 2009 zakladajúcim členom hotelovej aliancie TRINITY Hotels, súčasťou ktorej je Hotel SENEC a Hotel RELAX na Slnečných jazerách v Senci, a Hotel SITNO v chránenom území Štiavnických vrchov vo Vyhniach.