Informácie

Sme skupinka ľudí, ktorým nie je ľahostajné kde a ako trávia svoj voľný čas deti, rodiny s deťmi, matky na materskej ale aj čerstvo zamestnané. Preto tvoríme a dávame dokopy obsahovo celú túto stránku – komunitný portál. Túto aktivitu vykonávame hlavne preto, že ako chýbal prehľad o tom, čo všetko sa dá s deťmi robiť v našom meste alebo regióne a chceme uľahčiť život ostatným mamičkám, oteckom, deťom, mladým aj starým rodičom, ktorí hľadajú podobné informácie.

Nie vždy sa nám podarí obsiahnuť všetko a preto sme vždy radi, keď nám aj vy pošlete svoje tipy, ktoré neskôr spracujeme a sprostredkujeme ostatným na náš email info@kamsdetmi.sk.

Cieľ projektu

Zjednodušenie získavania informácií nielen pre rodičov s deťmi, ale aj priateľov a známych, ktorí sa chcú zabaviť s deťmi a stráviť s nimi príjemný čas.

Kto sme

Informačný portál www.kamsdetmi.sk je projektom ľudí, ktorí už majú svoje vlastné deti, alebo „len“ s deťmi pracujú.

Štruktúra projektu

V prvom náborovom kole sme rozčlenili SVK na 8 regiónov pomocou regionálnych prispievateliek – mamičiek na materskej, v týchto regiónoch systematicky vyhľadávame zaujímavé, hodnotné a praktické informácie určené pre cieľovú skupinu – rodičia s deťmi

Portál www.kamsdetmi.sk je taktiež miestom, kde je možné informáciu poskytnúť, systém je otvorený a tak môžu prispievať aj samotní návštevníci portálu

Portál je prepojený so sociálnymi sieťami , ktoré sú zdrojom veľkého množstva informácií, čo nám následne zvyšuje návštevnosť portálu

Najužšie prepojenie je s www.facebook.com/kamsdetmislovensko – aktuálne na Facebooku viac ako 16 000 fanúšikov

Návštevníci www.kamsdetmi.sk

Priemerná denná návštevnosť je 1 500 unikátnych návštevníkov, čo z mesačného hľadiska predstavuje množstvo až 45 000 ľudí – užívateľov. Návštevnosť však naďalej rastie!

Najzastúpenejšia skupina sú rodičia s deťmi, matky na materskej dovolenke, mladí ľudia, aktívni ľudia, ľudia v produktívnom veku, prevažne v mestách krajského významu.

POHLAVIE

  • 75% fanúšikov sú ženy
  • 25% fanúšikov sú muži

Cenník inzercie nájdete TU.