Demänová rezort

Adresa Demänová Rezort Demänová 584, 031 01 Liptovský Mikuláš Email recepcia@demanovarezort.sk Telefón +421 918 929 444 Web demanovarezort.sk

Demänová Rezort ponúka jedinečné ubytovanie pre rodiny, páry a väčšie skupiny v ekologickom a pet-firendly rezorte. Súčasťou je SKI centrum priamo v areáli, v lete detský aquapark Aqua FUN, ihrisko plné atrakcií FUN center, free Kids Zone, kontaktná MiniZOO, reštaurácia, fitness a wellness. Všetko sa nachádza v pešej dostupnosti do 10 minút.

Z každého apartmánu sú úžasné výhľady – či už na Západné Tatry, alebo z južnej strany na Nízke Tatry a Chopok.

 

Ubytovanie

  • Apartmány

Ubytovanie pre rodiny s deťmi aj páry

Plánujete výlet na Liptov, do Demänovej alebo do Jasnej? Či už sa chystáte prísť s rodinou a deťmi, s partiou priateľov, alebo vo dvojici, apartmány v Demänová Rezort vám poskytnú všetok komfort.

Vybrať si môžete od dvojlôžkových izieb až po luxusné loftové apartmány. Všetky apartmány máme zariadené kvalitnými materiálmi tak, aby vytvárali príjemnú vzdušnú atmosféru.

Každá izba má vlastnú menšiu terasu, ktorá poskytuje výhľad na okolitú prírodu a hory. Ideálne miesto na oddych po dlhom dni, večerné rozhovory alebo hry. Vďaka výbornej polohe máte všetko na dosah ruky. Každý apartmán má taktiež plne vybavenú kuchyňu so všetkým, čo potrebujete k pohodlnému pobytu.

  •  Štýlové chaty

Štýlové chaty s privátnym wellness relaxom

Ak máte radšej osobitné ubytovanie bez susedov namiesto apartmánu, ste na správnom mieste. Štýlové chaty ponúkajú privátny relax a nerušený pobyt v dvojposchodovom rekreačnom dome, ktorý je určený najmä väčším skupinám.

Nadštandardná kapacita, priestrannosť, vôňa dreva a vyladené detaily vytvárajú dokonalú chatovú atmosféru s puncom luxusu. V ponuke máme dva typy chát: Wellness chaty DeLuxe a Vila Luxury.

  • Miesta pre vaše karavany

Čaká vás toto leto dovolenka karavanom, po celom Slovensku aj s deťmi? Nezabudnite sa zastaviť u nás. Okrem pohodlných aparmtmánov a chát nájdete v našom rezorte aj plne vybavené parkovacie miesta pre karavany. Príďte k nám a užite si aj v karavane všetky výhody nášho rezortu.

Vyskúšajte jedinečný zážitok

Plánujete si vyskúšať jedinečný zážitok – cestovanie a spanie v karavane? Náš rezort a všetky jeho aktivity môžete ľahko spojiť aj s takýmto typom dovolenky. Pripravené máme pre vás celkom štyri karavanové miesta so všetkým, čo potrebujete; s dostatočným priestorom, pripojením na elektrinu, vodu aj výlevku. Veľkou výhodou je umiestnenie kempingových parciel – budete blízko atrakcií, reštaurácie aj obchodíku, neďaleko karavanov budete mať počas dňa k dispozícii sociálne zariadenia. Miesta sú ideálne najmä pre karavany vybavené vlastnou toaletou a sprchou, no aj ich v karavane nemáte, užijete si u nás pohodlnú dovolenku.

 

Zdroj: demanovarezort.sk

Fotogaléria