Špeciálna letná ponuka- 4 noci za cenu 3 v Hoteli Senec s aquaparkom

Adresa Slnečná jazerá, 903 01 Senec Vhodné všetky vekové kategórie Email rezervacie@trinityhotels.sk Telefón 18 333 Web www.hotelsenec.sk

Vychutnajte si letnú dovolenku v Hoteli Senec s neobmedzeným vstupom do aquaparku hneď oproti a najzábavnejším animačným programom počas celého pobytu.

Užite si tobogany a ďalšie vodné atrakcie, dvojpodlažný detský svet MiniMe a ďalšie unikátne priestory ako kulinárske štúdio Foodie, súkromnú kinosálu Mediatro či herňu GameZone, v ktorých zažijete množstvo zábavy. Tú vám zabezpečí aj profesionálny animačný tím a celodenný animačný program. Len toto leto sa Hotel Senec premení na rozprávkový Senecland, kde si spolu s populárnymi maskotmi- Kamarátmi z Trinity, každý deň prežijete inú rozprávku. Putujte s nami z rozprávky do rozprávky počas celého leta. Teraz navyše s možnosťou získať noc navyše zadarmo. Len do 4.8 môžete využiť jedinečnú ponuku 4 noci za cenu 3.

 

Animácie pre deti a dospelých

 

Pondelok: Svetluškine tajné prianie

Svetluškine jediné prianie je šíriť lásku. A čo tak niekomu splniť sen? Zdá sa vám to nemožné? U nás je všetko možné. Nájdite to dobré vo vás a príďte pomôcť Svetluške splniť niekoľko čarovných prianí.

 

Utorok: Súhvezdie rozprávkovej oblohy

Naučiť sa niečo o vesmíre, kormidlovaní lode a zároveň o dopravných predpisoch? O tom bude presne tento deň. Vyskúšate si pádlovať, hľadať stratené hviezdy, bude to skrátka ako na Planéte pokladov. Neminie vás ani mliečna cesta spolu s pirátmi vesmírnych lodí.

 

Streda: Jaskyňa zlatých spomienok

Preneste sa spolu s nami do starého kráľovstva a zistite ako si žila princezná so zlatou hviezdou na čele. Spoznajte tradičné remeslá a kráľovskú náturu.

 

Štvrtok: Sprievodca Neobyčajným svetom

Koho by nelákal Neobyčajný svet? No ale pozor, nezíďte zo stanovenej cesty, lebo by sa vám mohlo stať osudným.

 

Piatok: Čarovné kráľovstvo Kamarátov z Trinity

Každý domček našich Kamarátov predstavuje jedno kráľovstvo. Okrem toho, že v týchto kráľovstvách sa nelení, tak sa v nich deje čosi čarovné a to, že každý v ňom je tým, kým chce byť.

 

Sobota: V hlbinách Slnečných jazier

Pod hladinou je život úplne iný, neprebádaný. Pomôžte našim rozprávkovým kamarátom vyriešiť všetky nástrahy a úlohy, ktoré na nich čakajú.

 

Nedeľa: Muzikál zážitkov

Zažite deň ako z muzikálu! Plný spevu, tancov a hereckých výkonov.  Naberte všetku odvahu, pripravte si číslo, ktoré nám ukážete a oblečte si kostým, v ktorom zažiarite. Ozvenka sa už nevie dočkať vašich vystúpení!

 

Zdroj: www.hotelsenec.sk

Fotogaléria