Špeciálna letná ponuka- 4 noci za cenu 3 v Hoteli Sitno v Štiavnických vrchoch

Adresa Vyhne č. 103, 966 02 Vyhne Vhodné všetky vekové kategórie Email rezervacie@trinityhotels.sk Telefón 18 333 Web www.hotelsitno.sk

Vychutnajte si letnú dovolenku s plnou penziou, neobmedzeným vstupom do vodného a wellness sveta, vonkajšími bazénmi a najzábavnejším animačným programom počas celého pobytu.

Zažite neopakovateľnú letnú dovolenku v Hoteli Sitno, kde sa rodinné zážitky premenia na trvalé spomienky. Užite si vonkajšie bazény, vrátane celkom nového detského bazéna, nové preliezky od Hračky, náš vodný a wellness svet a ďalšie unikátne priestory ako kulinárske štúdio Foodie, kreatívne dielne ArtClub, súkromnú kinosálu Mediatro či herňu GameZone, v ktorých zažijete množstvo zábavy.

Tú vám zabezpečí aj profesionálny animačný tím a celodenný animačný program. Len toto leto sa navyše Hotel Sitno premení na rozprávkový Sitnoland, kde si spolu s populárnymi maskotmi- Kamarátmi z Trinity, každý deň prežijete inú rozprávku. Putujte s nami z rozprávky do rozprávky počas celého leta. Teraz navyše s možnosťou získať noc navyše zadarmo. Len do 4.8 môžete využiť jedinečnú ponuku 4 noci za cenu 3 alebo 3 noci za cenu 2.

 

Animácie pre deti i dospelých

Pondelok: Gargamelove pokusy s Kopkom

Kopko a malí šmolkovia vám odhalia tajomstvá Gargamelových pokusov. Ukážu vám tie najtajnejšie recepty šmolko esencie.

 

Utorok: Ozvenkin SING DAY

Speváčka Ozvenka na záchranu sitnianskej divadelnej scény usporiada veľkolepú talentovú spevácku súťaž. Zapojte sa do súťaže a splňte si sen stať sa hviezdou pódia! Sitnianska divadelná scéna už čaká na nové talenty.

 

Streda: Superhrdinská záchranná patrola s Čľupkom plavčíkom

Chcete zažiť dobrodružstvá plné zábavy, huncútstiev a tímovej spolupráce? Čľupko a jeho kamaráti z Labkovej patroly vám ukážu ako sa stať skutočným hrdinom! Príďte si s nimi užiť naozaj fantastické leto!

 

Štvrtok: S učiteľkou Vlnkou po stopách rozprávkového Egypta

Učiteľka Vlnka ťa prenesie do ďalekej histórie Egypta a veľkých pieskových pyramíd. Premeníme sa na Egypťanov a rozlúštime tajné hieroglyfy.

 

Piatok: Ferdo Mravec na potulkách so sprievodcom Skalkom

Zažite spolu s nami príbeh popleteného mravca, ktorý často nevie, kde mu hlava stojí. Avšak má svojich kamarátov – vás a Skalka, ktorí mu pomôžu zdolať prekážky a sprevádzajú ho sitnianskymi lúkami a lesmi na jeho dobrodružnej ceste.

 

Sobota: Pokémonské zážitky so Svetluškou

Vytiahnite lapače a poďte s nami na lov pokémonov. Zozbieraj ich všetky s influencerkou Svetluškou a nafoťte ich do spoločnej pokémonskej knihy. Tak čo, už poznáte schopnosti všetkých?

 

Nedeľa: Zážitkové dobrodružstvá Kamarátov z Trinity

Dňom vás budú sprevádzať Kamárati z Trinity. Čaká na vás nezabudnuteľné ryžovanie zlata s baníkom Kopkom, pochod so Svetluškou, ktorá nám posvieti na cestu, zábavné vodné hry s Člupkom a Vlnkou a dobrodružný výlet so Skalkom a Ozvenkou.

 

 

Zdroj: www.hotelsitno.sk

Fotogaléria