Snežné psy 2018

10:00 - 15:00
Adresa Vysoké Tatry 3, 062 01 Vysoké Tatry Email info@vt.sk Telefón +421 903 112 200 Web www.vt.sk

Eskimácky víkend zábavy pod Lomničákom.

Užite si jedinečný zážitok na podujatí Snežné psy aj tento rok už 10. a 11. Februára. V našich krásnych veľhorách sa už po deviaty krát uskutoční toto zábavné podujatie a to priamo pod rozprávkovým Lomnickým štítom, na medzistanici Štart, na svahu Čučoriedky západ.

Spríjemnite svojím najmenším ich víkend v prostredí zasneženého strediska Tatranskej Lomnice v spoločnosti najlepších priateľov človeka. Spoznajte tento netradičný šport ale aj spôsob prepravy v krajinách tuhej zimy a nechajte sa vtiahnuť do atmosféry života na severnom póle.

O zábavnú rodinnú atmosféru sa postará moderátor Andrej Bičan spolu s mašérmi a 50 severskými psami, ktorí budú jazdiť na psích záprahoch.

S rodinou si budete môcť užiť 2 dni plné súťaží, rozprávok, vystúpení psíkov, lavínových hier, či zažiť skvelú rodinnú lyžovačku na zjazdovkách strediska Tatranská Lomnica.  Deti, ako správni objavitelia sa budú môcť zúčastniť expedičných výprav do ďalekých-neďalekých zákutí ľadovej krajiny. Počas soboty aj nedele je pre nich pripravená dobrodružná expedícia od póla k pólu, ktorá je plná zábavných úloh.

Podujatie sa koná vedľa medzistanice Štart na svahu Čučoriedky – mapa.

Vstup na podujatie je zdarma.

Zdroj: www.vt.sk