Kapor na scéne: O psíkovi a mačičke

15:00 - 16:00
Adresa Štefánikova 4, 91701 Trnava Cena 2,00 € Email rezervacie@malyberlin.sk Web www.facebook.com

Malý Berlín pozýva deti a rodičov na predstavenie žilinského divadla Kapor na scéne.

O PSÍKOVI A MAČIČKE je zábavno-poučná rozprávka o tom, ako sa z mačky Micky stala doktorka a lieči svojich prvých pacientov. Ako sanitka jej asistuje psík Bodrík a svoju dôležitú úlohu budú mať aj prítomné detičky. Pomoc bude určite potrebovať moriak s raneným krídelkom, ktorý si nedával pozor na ceste. Poradiť môžu aj krtkovi pri výbere okuliarov a dúfajme, že presvedčia prasiatko, aby sa konečne okúpalo! Doktorka Micka sa bude musieť pozrieť aj na boľavý zúbok psíka Bodríka.

Predstavenie je pre deti od troch rokov.

dĺžka predstavenia / cca 45 min.
účinkujú / Miška Pastorková, Jarka Sýkorová
hudba / Jarka Sýkorová
scenár, réžia / divadlo Kapor na scéne
výroba bábok / Lukáš Tandara

REZERVÁCIE /
Ak chcete mať istotu, že sa vám ujde miesto, napíšte nám e-mail na adresu rezervacie(zavináč)malyberlin.sk. Následne vám zašleme potvrdenie o rezervácii. Rezervované vstupenky je potrebné vyzdvihnúť najneskôr 15 minút pred začiatkom predstavenia.

Ak by sme vám neodpovedali ani do dvoch dní, je možné, že váš e-mail nebol doručený, odporúčame preto napísať znova. Rezervácie prijímame do 12:00 v deň predstavenia.

VSTUPNÉ/
dospelí a deti: 2 eurá

KAPOR NA SCÉNE /
Kapor na scéne je divadelno-improvizačná trojica zo Žiliny, ktorá vznikla v roku 2009. Venuje sa humorným autorským predstaveniam pre všetky vekové kategórie. Okrem komédií pre dospelých (Rómeo a Júlia – najtragickejšia komédia všetkých čias, Macbeth, Jánošík – najhrdinskejšia komédia všetkých Slovákov, Hamlet) a vlastných improvizačných večerov (Impro-kapro) produkujú aj originálne humorno-edukatívne rozprávky pre deti materských a základných škôl.

Vo svojich netradičných verziách rozprávok si zábavnou a nenútenou formou s deťmi pripomínajú základné návyky slušného správania, zdravého životného štýlu, dopravnej výchovy a pomáhajú tiež budovať pozitívny vzťah k prírode a zvieratkám.

Zdroj: www.facebook.com