Jazykový tábor Deutsch macht Spass!

09:00 - 16:00
09:00 - 16:00
Adresa Detvianska 10/A, 831 06 Bratislava Cena 99,00 € Email douckoraca@gmail.com Telefón 0903/217078 Web www.douckoraca.sk

Doučko Rača hlási, že ostáva posledný voľný termín pre všetkých malých nemčinárov na dennom letnom tábore kde je nemčina a zábava každý deň – Deutsch macht Spass!

Nemčina a zábava každý deň v dennom letnom tábore Detsch macht Spass!

Vítajte v Doučko Rača!

Rača – Sme tu primárne pre Vás a Vaše deti z Rače a blízkeho okolia, ktoré už nemusia strácať čas dochádzaním za doučovaním a Vy si o ne už nemusíte robiť starosti, či dorazili do cieľa bezpečne. Zároveň sa môžete spoľahnúť, že Vaše deti budú u nás v dobrých rukách a že môžu získať adekvátne vzdelávanie a dosahovať želané zlepšenia, výsledky.

Učenie – Založenie tohoto centra vyplynulo z mojej osobnej skúsenosti, ako rodiča detí, ktoré v určitej dobe potrebovali túto formu doplňujúceho vzdelávania a zároveň už spomínaného želania, aby dieťa nemuselo dochádzať za doučovaním ďaleko. Aj preto som vytvorila tím kvalitných učiteľov, lektorov, či študentov, ktorých baví učiť a motivovať deti v daných predmetoch.

Motivácia – Zameriavame sa primárne na motiváciu detí k učeniu jednotlivých predmetov, pretože kto sám chce, ten sa dokáže zlepšiť v čomkoľvek a kedykoľvek. Motivácia je kľúčom k úspechu, učiteľ len navedie dieťa správnym spôsobom. Tým, že samé zažije radosť z učenia,  je úspech zaručený, potom ani domáce úlohy a samostatné štúdium už nebude viac problémom.

Hra – Pri učení sa  snažíme používať aj deťmi veľmi obľúbené hry a súťaže v tíme, rôzne videá, piesne (spievaj, hraj a uč sa).

Zdroj: www.douckoraca.sk