Fašiangy v Hnúšti

Adresa Hnúšťa, 981 01 Hnúšťa Email info@hnusta.sk Telefón +421 47 2028 811 Web www.facebook.com

Aj tento rok vás pozývame na tradičné ukončenie fašiangovej sezóny, a to sprievodom v maskách a zábavou so živou hudbou.

Tí, ktorí sa chcete zúčastniť sprievodu, ale nemáte masku, ohláste sa v kanceláriách Msks a my vám radi pomôžeme, prípadne masku požičiame. Všetkých účastníkov sprievodu čaká šiška a teplý čajík. Sprievod môžete vidieť od 16:30 hod. pred budovou Domu kultúry, kde budete mať možnosť pochutnať si na voňavých zabíjačkových dobrotách. Sprievod s hudbou a maskami vyrazí spred DK o 17:00 hod. a pôjde pred Mestský úrad, polikliniku, starý Prior, popred knižnicu, sídlisko 1.mája späť k Domu kultúry. Vedúca DFS Zrkadielko v skratke predstaví, prečo sa basa pochováva práve pred Popolcovou stredou.

O 18:00 hod.začne zábava so živou hudbou a tombolou. Do tanca nám zahrá ľudová a dychová hudba mesta Hnúšťa. Náladu nám spríjemní spev ľudových speváckych skupín Skaliny a Húžva. Pred polnocou sa tradične a s humorom pochová basa a tým sa ukončí obdobie veselosti.

Vstupné na zábavu sú 2 eurá. V cene dostanete na privítanie hriatô a niečo pod zubProsíme záujemcov nahlásiť sa vopred kvôli obmedzenej kapacite miestnosti.

Zdroj: www.facebook.com