SPÁJKOVANÉ CHROBÁČIKY – DETSKÝ WORKSHOP

16:30-18:00
Adresa Lab.cafe, Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava Cena 20.-EUR Email veronika@lab.cafe Telefón 0945449453 Web lab.cafe

Máte doma zvedavcov, čo radi objavujú vždy niečo nové? Nedajú im spať nové pokusy, stále niečo rozoberajú a veľa sa pýtajú? Keď sme boli malí my, boli sme rovnakí. Pripravili sme preto niekoľko workshopov, kde si malí účastníci vyskúšajú všakovaké vedecké princípy, poskladajú vlastné elektronické stavebnice a mnohé iné super veci, pričom ich workshopmi povedú parádni lektori!

SPÁJKOVANÉ CHROBÁČIKY

Roboty musia byť veľké a náročné? Povedal kto? Na tomto workshope si vyrobíš mini robotického chrobáka, ktorého aj rozhýbeš! To sa ešte len začneš čudovať, čo všetko zrazu so spájkovačkou dokážeš. A keďže technológie bez dizajnu nemajú ten správny šmrnc, povenujeme sa aj vzhľadu finálného robochrobákaTakýto domáci maznáčik nepýta ani jesť a je s ním kopec zábavy. Máš sa veru načo tešiť, ale to už určite vieš!

Pre koho je workshop určený?

Mladých zvedavcov vo veku 9 – 14 rokov.

Môže sa rodič pridať a musí si kúpiť lístok?

Áno, môžete sa pridať, pokiaľ to priestorová kapacita dovolí a Vaša účasť nebude narúšať priebeh workshopu, pričom si nemusíte zakúpiť lístok zvlášť. Účasť rodiča však nie je potrebná.

* Zrušenie účasti na podujatí je možné najneskôr 72 hod. pred jeho začiatkom. Urobiť tak môžete emailom na veronika@lab.cafe alebo telefonicky na 0945 449 453.

Pokiaľ neúčasť oznámite v dostatočnom časovom predstihu, prostredníctvom uvedených kontaktov, lístok je možné presunúť na iný workshop. Peniaze nevraciame.

Nesplnením lehoty potrebnej na odhlásenie z podujatia, lístok prepadáva. Avšak, ak si za seba nájdete náhradu, lístok bude presunutý na danú osobu.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Zdroj: lab.cafe