SOBOTNÉ STUDIYO – ŽIVÉ OBRAZY

10:00-14:00
Adresa Lab.cafe, Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava Cena od 15 € do 30 € Email veronika@lab.cafe Telefón 0945449453 Web lab.cafe

Nemáš ešte sobotný program alebo budeš na trhoch v Starej tržnici? Zastav sa u nás v Lab.cafe na kreatívnom workshope!

Vyrobíš si niečo zaujímavé, čo to sa naučíš a ešte sa aj poriadne zabavíš. Pokojne so sebou zober aj rodinku alebo kamošov.Čaká ťa pohodové tvorenie pri dobrej káve a príjemná spoločnosť.

ČO BUDEME TVORIŤ?

Obraz so vzdušnými rastlinami je netradičný doplnok, ktorý upúta pozornosť aj napriek jeho jednoduchosti. Tieto nenáročné rastlinky k životu zeminu nepotrebujú a môžeš ich pestovať priamo na obraze. 

Zaujíma ťa, ako to funguje a aká je starostlivosť? Všetko potrebné sa dozvieš a zistíš, že to nie je žiadna veda ani zložitá údržba.

Ak sa ti páči iba samotný drevený obraz bez vzdušnej rastlinky, samozrejme, živý obraz nie je podmienkou. 

Čakajú ťa kúsky dreva mnohých tvarov a veľkostí. Budeš maľovať, šmirglovať, kombinovať, aranžovať aj lepiť. K dispozícii budú podklady ako štvorce, hexagony, kruhy aj obdĺžniky, takže bude z čoho vyberať.

AKO TO FUNGUJE A KOĽKO TO STOJÍ?

Workshop PREBIEHA BEZ REGISTRÁCIE. Stačí, keď prídeš medzi 10:00 a 14:00 hod. k nám do Lab.cafe. Posledný vstup je o 13:30 hod.

V závislosti od výberu podkladu je cena za workshop, vrátane výrobku, od 15 € do 30 €. Ak máš darčekovú poukážku, na tomto workshope je možné využiť iba poukážky na “Sobotné StuDIYo”.

Zdroj: lab.cafe