Pohybovo-silová prípravka pre chlapcov v ŠancaTanca

17:00 - 18:00
17:00 - 18:00
Adresa Kempelenova 2 , 841 04 Bratislava - Karlova Ves Vhodné od 4 do 8 rokov Cena 5,00 € Email info@sancatanca.sk Telefón +421 911 723 751 Web www.sancatanca.sk

Máte doma malého junáka, ktorý by všetok voľný čas najradšej strávil pri počítači či telke?

Tak mu môžete s radosťou oznámiť, že máte pre neho trochu akčnejší a zábavnejší program a navyše – bude mať z neho  pevnejšie svaly!

Kurz pohybovo-silovej prípravky pre chlapcov vo veku 4 až 8 rokov.

Dnešné deti majú oveľa menej pohybu, ako by sa patrilo. Sú  „mľandravé“, nevedia sa hýbať, majú zlé držanie tela, nadváhu a častokrát im lenivosť bráni vybehnúť s kamošmi von a len tak sa ponaháňať . Miesto toho trávia čas pozeraním či stláčaním klávesnice… Ich telo však práve v tomto veku zmysluplný pohyb potrebuje, preto sme v spolupráci s trénerom Dominikom zaradili do našej ponuky kurzov aj túto „vychytávku“ pre chalanov.

boys

Ide o kruhový tréning,  na ktorom sa zvýšia ich fyzické schopnosti. Po rozcvičke nasleduje niekoľko stanovíšť, kde si  budú chlapci hravou aj súťažnou  formou precvičovať celé telo, všetky svalové partie. Opičie dráhy, slalom, hry s loptami, kotúle či prvky boxu, to je len zlomok z toho, čo ich na hodine pod vedením profesionála čaká.

Hodiny budú prebiehať vždy v utorky od 17:00 do 18:00. Cena lekcie v rámci kurzu je 5 €. Začíname v pondelok 8. januára.

Zdroj: www.sancatanca.sk