Novembrové nedeľné popoludnia v ZOC MAX Prešov

15:00
Adresa Vihorlatská 2A , 08001 Prešov Email presov@zoc-max.sk Web www.zoc-max.sk

Zábavno-obchodné centrum MAX už tradične pozýva Vás a Vaše ratolesti na novembrové nedeľné popoludnia, plné zábavy a smiechu!

Zábavno-obchodné centrum MAX už tradične pozýva Vás a Vaše ratolesti  na novembrové nedeľné popoludnia, plné zábavy a smiechu, ktoré sa budú konať vždy v nedeľu o 15:00 na prízemí pri hlavnom vstupe do centra.

11. novembra k nám  zavíta divadlo Portál s rozprávkou Pyšná princezná. Bude to veselé rozprávanie s pesničkami o tvrdohlavej princeznej, ktorá neposlúcha svojho kráľovského otca a odmieta pytačov z celého sveta. No len do chvíle, kým sa na zámku neobjaví múdry a vynaliezavý kráľ, ktorý si svojim odvážnym plánom získa srdce pyšnej princeznej.

25. novembra sme si pre Vás pripravili jesenné tvorivé dielne s Art diela. Deti si na dielničkách budú môcť vlastnoručne vyrobiť jesenné dekorácie z rôznych materiálov. Popritom sa priučia rôznym netradičným technikám. Výsledky svojej práce si samozrejme odnesú domov. Nebude chýbať ani súťaž o 2 lístky do multikina Cinemax na film podľa vlastného výberu.

Vidíme sa v nedeľu, MAX – bližšie k vám.

Zdroj: www.zoc-max.sk