Májové nedeľné popoludnia v ZOC MAX Prešov

15:00
Adresa Vihorlatská 2A , 08001 Prešov Email presov@zoc-max.sk Web www.zoc-max.sk

Zábavno-obchodné centrum MAX už tradične pozýva Vás a Vaše ratolesti na májové nedeľné popoludnia, plné zábavy a smiechu!

Nedeľné popoludnia sa budú konať vždy v nedeľu o 15:00 na prízemí pri hlavnom vstupe do centra.

13. mája sme pre Vás pripravili  tvorivé dielne s Art diela; s aktuálnou témou – Deň matiek – ľúbim svoju mamku. Deti si na dielničkách budú môcť vlastnoručne vyrobiť darček pre svoje mamičky a popritom sa naučia rôzne netradičné techniky zdobenia. Nebude chýbať ani súťaž o 2 lístky do multikina Cinemax na film podľa vlastného výberu.

20. mája k nám opäť zavíta divadlo Portál s novinkou –  Rozprávkovým hrncom.

Je to hudobno-divadelný príbeh pomiešaných rozprávok, ktoré sa vysypali do čarovného hrnca. Predstavenie interaktívne využíva vedomosti detského diváka o rozprávkach a posúva hranice fantázie, pri hľadaní nových príbehov.

27. mája pozývame na Deň zdravia s Dôverou. V túto nedeľu  sa prízemie obchodného centra premení na moderné zdravotnícke zariadenie. Príďte si bezplatne otestovať, v akej kondícii je vaše telo a nepremeškajte možnosť dozvedieť sa najnovšie  trendy v zdravom stravovaní. K dispozícii bude:

vyšetrenie zraku, vyšetrenie krvi, prístrojová diagnostika, meranie okysličenia pľúc, metabolická váha, dermatologické poradenstvo s Biodermou, ochutnávka bezlepkového pečiva a prírodných štiav, ukážky pohybových aktivít a ešte oveľa viac.

Tešíme sa vás v nedeľu. Max už 10 rokov s vami

Zdroj: www.zoc-max.sk