Kurz: Mama Dance

09:30 - 10:30
Adresa Kominárska 5, 83104 Bratislava Cena 48,00 € Email info@kominarka.sk Telefón +421 903 253 311 Web www.facebook.com

Kurz TANEC S BÁBÄTKOM je určený pre všetky maminy, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo babyšatke.

Kurz je určený pre všetkých, nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancujeme v štýle brušných tancov a použijeme prvky z klasického tanca (baletu) a z tribalu.

Hodina prebieha za doprovodu hudby.

Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie a prezuvky (môže sa cvičiť aj naboso). Voda je samozrejmosť. Pre lepšie precítenie tanca si môžete priniesť šatku na boky, nemusí byť „peniažková“.

Súčasťou hodiny je prvotná príprava na hodinu – prezlečenie, nadojčenie, príprava bábätka na tancovanie, rozcvička, tanec a na záver trochu uvoľnenia.

Orientálne tance, alebo ľudovo povedané „brušné tance“, sú na pohľad veľmi krásne a ladné, vyžadujú však dobré ovládanie svojho tela. Pri tanečných motívoch sa využíva práca panvy a bokov, preto sú vhodné na posilnenie panvového dna. Je potrebné robiť ich správne. Pri tanci so závojom sa výborne posilňujú horné končatiny a učí sa vzpriamenému držaniu tela. Na hodinách sa neučí žiadna konkrétna choreografia, jednotlivé motívy sa spájajú do kratučkých kombinácií. 

Predpokladaný začiatok kurzu 29.01.2018

Počet hodín v kurze: 8 lekcií plus 1 náhradná

Cena: 48€

Minimálne množstvo mamičiek na otvorenie kurzu je 6.

Hláste sa, prosím, mailom na info@kominarka.sk

Zdroj: www.facebook.com