Kurz Adobe Lightroom

14:00 - 19:00
Adresa Štítová 3, 040 01 Košice Cena 99,00 € Email kontakt@vlnkafoto.sk Telefón +421 55 300 95 01 Web www.facebook.com

Aj tento rok Vám prinášame kurzy Adobe Lightroom vo forme intenzívnych víkendových školení.

Rozsah kurzu: 10 hodín
Termín: 3.3.2018 (sobota) od 14:00 do 19:00 a 4.3.2018 (nedeľa) od 9:30 do 14:30

Cena kurzu: first moment zľava: 99 €, bežná cena: 109 €

Pre prihlásenie sa na kurz nás kontaktujte mailom na adrese kontakt@vlnkafoto.sk. Minimálny počet účastníkov kurzu – 8 ľudí, maximálny počet – 10 ľudí.
V cene kurzu sú aj farebné študijné materiály pre každého účastníka.

Popis kurzu:
Adobe Lightroom je grafický program vyvinutý špeciálne pre fotografov, ktorý obsahuje všetky potrebné nástroje pre tonálnu a farebnú úpravu digitálnych fotografií a tiež nástroje pre retuš. Má premyslenú štuktúru a intuitívne ovládanie, ktoré Vám pomôže ľahko si osvojiť princíp jeho fungovania. Lightroom umožňuje veľmi rýchle a efektívne triedenie fotografií, pridávanie kľúčových slov a tiež priamu publikáciu fotiek na sociálnych sieťach.

Spracovanie fotografií v PC je dnes prirodzenou súčasťou práce fotografa. S neupraveným výsledkom priamo z fotoaparátu sa dnes už neuspokojí ani väčšina fotoamatérov. Tento kurz je zameraný na jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ktorý Vás dovedie k úžasným výsledkom. Naučíme Vás, ako spracovať Vaše zábery rýchlo a efektívne, aby ste z nich vyťažili maximum.

Poďte sa pozrieť, aké postupy je vhodné použiť pri úprave fotografie, ktorou úpravou začať, ktorou skončiť a ako to neprehnať.

Pre koho je kurz určený:
Kurz Adobe Lightroom je určený všetkým nadšencom digitálnej fotografie, ktorí si chcú osvojiť tajomstvá pôsobivej grafickej úpravy a retuše fotografií. Na svoje si prídu profesionáli, ktorí sa fotografovaním živia (alebo by sa ním v budúcnosti chceli živiť), pretože Vás naučíme, ako pracovať efektívne aj s veľkým množstvom fotografií a ako “vyvolať” žiarivú, perfektne ostrú fotografiu z formátu RAW. Kurz však môžu absolvovať aj hobby fotografi, ktorí by radi posunuli svoje zábery na vyššiu úroveň.

Lektorka kurzu:
Profesionálna fotografka Mgr. Michaela Eliáš pracuje pod značkou VlnkaFoto a venuje sa portrétnej, reportážnej a reklamnej fotografii. Niekoľko rokov vyučovala fotografiu a počítačovú grafiku na ŠÚV Košice.

Zdroj: www.facebook.com