Herectvo pre deti – otvorené skupinové a individuálne hodiny

14:00 - 16:30
14:00 - 16:30
Adresa Osadná 15, 83103 Bratislava Vhodné od 6 do 16 rokov Cena 20,00 € Email nada@everydayactor.eu Telefón +421 908 575 868 Web www.facebook.com

Aj vy máte doma malého herca/herečku? Chcete vo Vašich deťoch rozvíjať ich prejav na verejnosti a komunikačné zručnosti?

Majú vaše deti obavy z vystupovania pred ľuďmi?

Prihláste ich na hodinu herectva v Súkromnej speváckej škole Mariael a my im pomôžeme rozvíjať ich talent, prekonať obavy z vystupovania a pripravíme ich na castingy či talentové súťaže. Kurz je určený pre deti od 6 do 16 rokov. Pre iné vekové kategórie a dospelých ponúkame individuálne hodiny.:-)

Ponúkame Vám:

  • profesionálne a odborné lektorské vedenie
  • alternatívne pedagogické postupy
  • individálny, pozitívny a motivačný prístup
  • tvorba v malej skupinke detí alebo individuálne
  • príjmené prostredie v centre Bratislavy

Príďte aj vy na otvorenú skupinovú hodinu na ktorej si vaše deti môžu vyskúšať ukážkovú hodinu herectva a zoznámiť sa s lektorkou. Prosím rezervujte si svoje miesto vopred emailom alebo telefonicky.

CENA otvorenej skupinovej hodiny je 20 eur.*
každá streda v mesiaci až do konca júna 14.00 – 15.30 hod

CENA individuálnej hodiny je 29 eur.*
každá streda v mesiaci až do konca júna v časoch 15.30 – 19.30 alebo podľa dohody.
*po úvodnej hodine a obojstrannom záujme o hodiny herectva odporúčame si predplatiť balíček min. 5 hodín

cena zahŕňa:
odborné materiály
prácu a prípravu lektorky
pitný režim pre deti počas hodiny

lektorka: Naďa Uherová, ArtD.
nada@everydayactor.eu
tč. 0908 575 868
viac informácii a kontakt TU.

Lektorka:
Mgr.art. Naďa Uherová, PhD.
režisérka, dramaturgička a lektorka divadelného umenia. Študovala na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, na ktorej v roku 2015 obhájila doktorát.
Od roku 2009 sa pravidelne aktívne zúčastňuje medzinárodných divadelných seminárov pod vedením ruského režiséra a prof. Dr. Jurija Alschitza.
Ako režisérka a dramaturgička spolupracovala napr. s Bratislavským bábkovým divadlom, Divadlom Ludus, viackrát sa režijne podieľala na multižánrovom performance pre hudobný festival Orfeus a tiež režírovala festival rómskej kultúry Cigánsky Bašavel. V roku 2014 založila divadelnú spoločnosť LUNA storytelling, ktorá sa vo svojej tvorbe zameriava na pôvodné príbehy rôznych kultúr.
Svoje vedomosti zdieľa a odovzdáva prostredníctvom divadelných workshopov a kreatívnych teambuildingov už viac ako desať rokov na Slovensku a v Rakúsku (Schule des Theaters, VŠMU, Spevácka škola Mariael, o.z. Divé Maky, Akropolis, Turčianske kultúrne stredisko v Martine, agentúra Quinta Essentia, spol. Henkel, s.r.o., HPE, …).

Zdroj: www.facebook.com