Dieťa a rodina v Inchebe

10:00 - 19:00
Adresa Incheba Expo , 851 01 Bratislava Email incheba@incheba.sk Telefón +421 2 672 711 11 Web www.incheba.sk

Všetko pre vás a vaše dieťatko nájdete v Inchebe.

Blíži sa sviatok pre všetky budúce aj aktuálne mamičky bažiace po novinkách a zaujímavostiach zo sveta materstva a detí.9. a 10. februára sa v bratislavskej Inchebe uskutoční 6. ročník veľtrhu Dieťa a rodina, ktorý pod jednu strechu dostane všetko dôležité od tehotenstva po výchovu detí rôzneho veku.

Po čom deti túžia, aj čo potrebujú

Veľtrh prinesie mamičkám, ale aj oteckom množstvo inšpirácií a podnetov od kompletného zariadenia detskej izby cez kočíky alebo autosedačky až po kozmetiku a oblečenie. Napríklad, môžu sa zoznámiť so špeciálnou autosedačkou, v ktorej môže bábätko ležať. Pozrieť sa môžu aj na unikátnu, 100% recyklovateľnú rastúcu jedálenskú stoličku alebo kočík kompletne vyrobený z recyklovateľných materiálov. Vyberať môžu zo širokej škály edukačných hračiek či zdravotníckych potrieb. Medzi vystavovateľmi nájdu aj predškolské zariadenia, poisťovne či poskytovateľov špecializovanej zdravotnej starostlivosti.

Na svoje si však prídu aj ich ratolesti. Drobci si užijú v Strider odrážadlovej zóne, kde sa okrem zábavy naučia aj základy dopravnej výchovy a zlepšia rovnováhu. Čaká ich detská zóna plná hier a nových hračiek, s ktorým sa dosýta vybláznia, zóna ľudových remesiel, kde si budú môcť vyskúšať napríklad ako zhotoviť sviečku z včelieho vosku, či paličkovanie, handmade zóna s detským oblečením, ručne vyrábanými šperkami i domácimi dobrotami, kým sa ich rodičia budú vzdelávať. Súčasťou veľtrhu sú totiž aj prednášky a osobné konzultácie s odborníkmi z oblasti gynekológie, pôrodníctva, pediatrie a psychológie.

Od sna o dieťatku až po jeho výchovu

Na veľtrhu Dieťa a rodina možno nájdu pomoc aj páry, ktorým sa sen o bábätku ešte nesplnil. Svoje služby predstaví Alternatívne Fertility centrum, ženy túžiace po dieťatku sa dozvedia viac aj o rôznych cvičeniach a iných metódach podporujúcich snahu otehotnieť. V sobotu sa uskutoční Tehotenský kongres z dielne štúdia Miracle, kde nastávajúce mamičky zistia všetko o tehotenstve, technikách pre ľahší pôrod, bondingu, dojčení, ale aj o nosení bábätiek alebo aromaterapii pre mamu a bábo.

Súbežne s veľtrhom Dieťa a rodina sa v Inchebe konajú ďalšie dve zaujímavé podujatia. Budúce nevesty určite nevynechajú Svadobný veľtrh a milovníkov trendov v oblasti krásy čaká veľtrh kozmetiky Interbeauty.

Zdroj: www.incheba.sk