Tábor plný zábavy v Dome umenia

Adresa Dom umenia, Laurinská 14, 811 01 Bratislava Cena 195,- EUR Email recepcia@rdsartgroup.sk Web www.rdsartgroup.sk

Denné tábory pre deti a mládež ponúkajú nielen skvelý spôsob, ako stráviť leto, ale aj príležitosť rozvíjať rôznorodé schopnosti a nadobúdať nové skúsenosti. Pod organizáciou Domu umenia RDS Art Group sme pripravili denné tábory, kde si deti prehĺbia kreativitu, tvorivosť a zároveň nájdu nové kamarátstva a prežijú množstvo zážitkov.

Leto je časom, kedy deti túžia po dobrodružstve, zábave a nových zážitkoch. V srdci starého mesta na Laurinskej 14, sme vytvorili unikátny letný denný tábor, ktorý ponúka bohatý program plný hier, športových aktivít, pohybu, spevu, herectva a dokonca aj interakciu s výsadkárom ozbrojených síl Slovenskej republiky. Naša misia je poskytnúť deťom a mládeži bezpečné a inšpiratívne prostredie, kde môžu rozvíjať svoje záujmy a priateľstvá.

Denný športovo-kreatívny tábor

(I. turnus 22.-26. júl 2024, II. turnus 19.-23. august 2024)

Na denný športovo-kreatívny tábor sa môžeš prihlásiť hneď v dvoch turnusoch. Prvý turnus sa uskutoční 22. – 26. júla a druhýkrát sa spoločne stretneme v auguste v dátumoch 19. – 23. augusta 2024. Tento tábor je určený pre všetky deti od 6 do 13 rokov, ktoré majú chuť tráviť leto zmysluplne. Každý deň spolu s nami zažíjú množstvo zaujímavých aktivít, tvorivé dielne, výlety po Bratislave a samozrejme nebude chýbať ani už spomínaný tanec či spev a herectvo. Cena za denný tábor je 195 € a oba turnusy sa konajú na Laurinskej 14. 

Zaregistruj sa na tábor ešte dnes. Napíš e-mail na recepcia@rdsartgroup.sk a my ti pošleme všetky potrebné informácie. Pozor počet miest je limitovaný.

Program plný hier, športových aktivít, kreatívnych dielní, hudby či stretnutie s výsadkárom, robí z našich táborov nezabudnuteľné a výnimočné letné dobrodružstvo.

Zdroj: www.rdsartgroup.sk