MDD v Ružinove

15:00-18:00
Adresa pred DK Ružinov, Ružinovská 28, Bratislava Email cultus@cultusruzinov.sk Telefón 0904 682 115 Web www.facebook.com

Medzinárodný deň detí v Ružinove prichádza s programom plným zábavy, smiechu a nezabudnuteľných zážitkov. Tento rok sa podujatie uskutoční 8. júna, pred DK Ružinov, Ružinovská 28 a sľubuje viac než len bežný deň vonku – je to oslava detstva v jeho najlepšej podobe!

PROGRAM
15:00 – 18:00 Súťažné stanovištia
15:00 – 18:00 Workshop Gaby´s bakery
15:00 – 18:00 Skákacie atrakcie
15:00 – 18:00 Knižnica Ružinov – hry a súťaže o zaujímavé ceny
15:00 – 15:10 Farolitos detská tanečná skupina
15:15 – 16:00 Mia pre deti
16:15 – 16:30 Takmer pyšná princezná – najväčšie hity z muzikálu
17:00 – 17:55 Kozliatka a vlk od Kaprálikovcov
Od 15:00 hodiny budú pre deti pripravené súťažné stanovištia s ich obľúbenými rozprávkovými postavičkami. Herci z Divadla bez masky prinesú na javisko najväčšie hity z muzikálu „Takmer pyšná princezná“, ktoré zaručene rozospievajú a roztancujú každého návštevníka. A to nie je všetko! Mia pre deti sa postará o tanečnú zábavu, kde sa budú môcť zapojiť aj najmenší účastníci.

Pre milovníkov adrenalínu budú pripravené skákacie atrakcie, ktoré otestujú ich odvahu. Divadelné predstavenie „Kozliatka a vlk“ od Kaprálikovcov zaručí smiech a napätie pre celú rodinu. Farolitos, obľúbená detská tanečná skupina, predvedie svoje tanečné čísla, ktoré očaria nielen deti, ale aj dospelých.

A ak by toho nebolo dosť, malí gurmáni si môžu vyskúšať svoje kuchárske umenie na workshope s Gaby’s Bakery, kde sa naučia vyrobiť chutné dobroty a zároveň sa zabavia.
Knižnica Ružinov si pripravila možnosť bezplatného zápisu a súčasne sa uskutoční aj burza kníh.
Jedinečnou súčasťou tohto dňa bude konkurz do detského speváckeho koncertu v rámci festivalu Symfónia umenia. Deti budú mať šancu predviesť svoj talent a možno sa stať hviezdou veľkého koncertu!

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi, podporiť ich kreativitu a užiť si deň plný radosti. Medzinárodný deň detí v Ružinove je podujatie, ktoré prinesie úsmevy na tváre detí aj dospelých. Vidíme sa 8. júna pred DK Ružinov!

Podujatie podporili
Organizátori: MČ Bratislava-Ružinov a CULTUS Ružinov
Partneri: Knižnica Ružinov, Divadlo bez masky, Rádio SiTy

Zdroj: www.facebook.com