Zóna bez peňazí Trnava

09:00 - 12:00
Adresa Na hlinách 30, 917 01 Trnava Email gyjhtt@zupa-tt.sk Telefón +421 33 557 14 11 Web www.facebook.com

Ďalšia akcia z cyklu Zóna bez peňazí – tentokrát na Gymnáziu Jána Hollého.

  • Ste mladá rodina, ktorej deti rastú rýchlejšie, ako sa napĺňa peňaženka?
  • Ste študent či študentka vysokej či strednej školy, ktorí majú radi originálne oblečenie?
  • Ste senior, ktorému dôchodok na všetky potreby nepostačuje?
  • Ste tvorivý typ, ktorý dáva veciam druhú šancu? Alebo hľadáte niečo, čo v obchodoch nenájdete?
  • Máte doma zaujímavé veci do domácnosti alebo oblečenie, ktoré už nepotrebujete?

Tak pre nás ste ten pravý! Práve pre vás chystáme zimnú Zónu bez peňazí. Miesto, odkiaľ si bez jediného centa vo vrecku, úplne zadarmo, môžete odniesť čokoľvek, čo sa vám páči. Odevy, hračky, kuchynské pomôcky, topánky, školské potreby, knihy, elektroniku či iné predmety.

V sobotu 27. októbra 2018 bude zimná Zóna bez peňazí v priestoroch Gymnázia Jána Hollého, Na hlinách 7279/30 od 9.00 do 12.00 hod. otvorená pre každého.

V piatok 26. októbra 2018 v čase od 16:00 do 19:00 bude prebiehať zber vecí vo vestibule Gymnázia J. Hollého. Záujem je o použiteľné, čisté odevy a zachovalé predmety. Nemoderné, zašpinené či poškodené, ktoré patria na zberný dvor sa preberať nebudú.

Nepotrebujete vstupenku, ani sa nikde prihlasovať, stačí prísť. A ešte predtým informovať a pozvať svoju rodinu a známych na zimnú Zónu bez peňazí. V Zóne sa môžete zdržať akokoľvek dlho a prezrieť si pohodlne veci, ktoré budú v ponuke. Naši dobrovoľníci v pekných zelených tričkách s logom vám poradia a pomôžu. Zimná zóna bez peňazí sa po prvý krát uskutoční pod záštitou študentov a Rady školy Gymnázia Jána Hollého. Pomocnú ruku podajú študenti, pedagógovia, dobrovoľníci a dobrí ľudia, ktorým pomáhať iným nie je cudzie.

Zdroj: www.facebook.com