RDS Art Group s.r.o

Adresa Laurinská 14, 811 01 Bratislava Email recepcia@rdsartgroup.sk Telefón +421 (0)910 373 373 Web www.rdsartgroup.sk

Jedinečné miesto v centre Bratislavy na Laurinskej 14, kde pod jednou strechou nájdete tanec, spev, herectvo, cvičenie ako aj Slovenské divadlo tanca!

S kým sa u nás stretneš?

Sme partička šialených umeleckých duší, ktorým ku šťastiu chýbala už len strecha nad hlavou. Tú sme práve dokončili a naše brány domu umenia sú otvorené pre všetky umelecké duše bez rozdielu.

Vytvorili sme fúziu pod názvom RDS ART Group, kde spájame tanec, spev, hru na hudobné nástroje, herectvo a cvičenie. Ide o umelecké zoskupenie, v ktorom nájdeš Riverpark Dance School s ponukou tanečných a cvičiacich hodín pre nadšencov pohybu, naše dve tanečné skupiny The Wave a Souljam a tiež Muzikálovú akadémiu, kde vás špičkoví lektori naučia spev a herectvo. Pod našou strechou pôsobí aj tanečno-divadelné teleso Slovenské divadlo tanca vedené Jánom Ďurovčíkom. Naše brány sú otvorené pre malých aj veľkých, profesionálov aj začiatočníkov.

Čo u nás nájdeš?

Už od dverí sa pripravte na večne usmiaty, priam vyrehotaný personál. Od rána do večera je ti k dispozícii sedem nádherných tanečných a cvičiacich sál, nahrávacie štúdio a tanečný obchod, ktorý nájdeš aj priamo tu na webe. Pohodlne sa môžeš usadiť aj na recepcii, kde si vychutnáš skvelú kávu Nespresso, čaj či zdravé sladkosti pre športovcov. Svoj zážitok môžeš zdieľať priamo z hodín aj vďaka free wifi zóne. Máme pre teba pripravené kvalitne vybavené šatne a vyše 50% zľavu na parkovanie v Garáži Opera (prvé dve hodiny za 4 eurá). Bez problémov však u nás odstavíš aj svoj bicykel alebo kolobežku, pretože nám CO2 nie je ľahostajné.  Zoznám sa u nás s ľuďmi, pre ktorých je tanec, cvičenie, či spev a herectvo rovnakou vášňou ako pre teba.

Aké hodiny ponúkame a pre koho sú určené?

Ponúkame najširšiu škálu cvičiacich a tanečných hodín v podobe kurzov alebo otvorených hodín (OH) pre deti aj dospelých. Rozšírili sme naše portfólio aj pre mužov, ktorí si chcú prísť zaboxovať, zabicyklovať, zabehať alebo sa pohrať s činkami. Hodiny sú určené pre úplných začiatočníkov ale aj profesionálov. Každý si u nás príde zaručene na svoje. Učiť ťa budú len tí najlepší z najlepších. Výberu lektorov sme totiž venovali veľa času a tešíme sa, že ti môžeme dopriať tú najvyššiu kvalitu.

POZRITE SI VIDEO O NÁS: https://www.rdsartgroup.sk/o-nas

Zdroj: www.rdsartgroup.sk

Fotogaléria