Deň otvorených dverí RDS Art Group

14:00
Adresa RDS Art Group Laurinská 14, 811 01 Bratislava - Staré mesto Email recepcia@rdsartgroup.sk Telefón +421 (0)910 373 373 Web www.rdsartgroup.sk

Dom umenia v sebe ukrýva jedinečnú fúziu tanca, cvičenia, spevu a herectva. Vychutnaj si atmosféru plnú umenia už v nedeľu 28. mája. Naše brány Domu umenia otvoríme už o 14:00.

Tohtoročný Deň otvorených dverí bude výnimočný aj v tom, že bude zároveň prebiehať nábor do tanečných zložiek, ktoré Dom umenia RDS Art Group má. Vítané sú všetky detičky s rodinami, ktoré milujú pohyb a chceli by sa mu venovať pravidelne, pod profesionálnym vedením tanečných lektorov a choreografov.

 

Nábor bude prebiehať do: 

  • tanečnej skupiny The Wave by RDS Art Group – kategória MINI 4-6 rokov,
  • tanečnej skupiny SoulJam by RDS Art Group – pre všetkých od 6 rokov,
  • detských tanečných kurzov – Balet 5-8 rokov, Tanečná príprava 5-7 rokov, Jazz Basic 9-11 rokov, Modern Jazz 12-16 rokov, Street dance 6-10 rokov, Gymnastika 12-16 rokov, a kurz Boxu pre deti 7-11 rokov.

Počas nedeľného popoludnia sa tu stretneš so známymi umelcami z divadelných dosiek, či televíznych obrazoviek, ktorí ti radi odpovedia na to, čo ťa zaujíma a predstavia koncept našej Muzikálovej akadémie. Tá je určená pre všetkých milovníkov spevu, herectva a muzikálového prejavu. Deti si môžu vyskúšať kurzové hodiny na vlastnej koži.

V prípade, že sa chceš prihlásiť na nábor do našich tanečných skupín The Wave a Souljam, ozvi sa nám. 

The Wave nábor do kategórie MINI bude prebiehať v čase 16:00-17:00 a prihlásiť sa môžeš priamo mailom na thewave@rdsartgroup.sk. Je potrebné poslať nasledovné údaje: Meno a priezvisko dieťaťa, dátum narodenia, fotka a kontakt rodiča.

Ak si srdcom hip hoper, príď sa nám ukázať od 16:00-17:00. Prihlášku ti dáme priamo na konkurze. Okrem toho na naše tanečné skupiny čakajú battle. Ako každý battle, aj tento potrebuje svojich rozhodcov. V hip hopovom battle bude o víťazovi rozhodovať slovenský raper Ego. 

Okrem náboru si môžeš prísť vyskúšať otvorené hodiny podľa rozvrhu úplne ZDARMA. Tešiť sa môžeš na Čchi KungBalet pre začiatočníkov aj pokročilýchFusionK-Pop MIXContemporaryLatino Pop Style ale aj Vinyasa YoguNebude chýbať ani prehliadka nahrávacieho štúdia, v ktorom vznikajú úžasné podcasty a prebieha Škola Dabingu. Dokonca si budeš môcť vyskúšať, aké je to byť hosťom podcastu s Bibianou Ondrejkovou.

Zdroj: www.rdsartgroup.sk

Fotogaléria