Baby Lucy | Kysucké Nové Mesto

Adresa Babylucy-plavecký miniclub, 02401 Kysucké Nové Mesto Email info@babylucy.sk Telefón +421 904688114, +421 910949417 Web www.babylucy.sk

Sme mladý dynamický kolektív s diagnózou zvanou voda. Najväčším potešením nám budú spokojní rodičia a šťastné tváričky detí, ktoré budú využívať naše služby. Rodičom, ktorí sú ochotní upraviť svoj denný režim ako i rodinný rozpočet tak, aby mohli svojím deťom ponúknuť spoločné zážitky v príjemnom prostredí plnom spolu vrstovníkov, patrí naše uznanie, nakoľko takých rodičov nie je u nás veľa. Pritom dobre vieme, aké prínosné je venovať sa deťom v tomto veku.

Sme mladý dynamický kolektív s diagnózou zvanou voda. Najväčším potešením nám budú spokojní rodičia a šťastné tváričky detí, ktoré budú využívať naše služby. Rodičom, ktorí sú ochotní upraviť svoj denný režim ako i rodinný rozpočet tak, aby mohli svojím deťom ponúknuť spoločné zážitky v príjemnom prostredí plnom spolu vrstovníkov, patrí naše uznanie, nakoľko takých rodičov nie je u nás veľa. Pritom dobre vieme, aké prínosné je venovať sa deťom v tomto veku.

 

Ceny sme nastavili tak, aby boli dostupné čo najširšiemu okruhu mamičiek a celkovo 10 lekcií momentálne ponúkame za 90 Eur.

Je potrebné si uvedomiť, že ceny energií ako i ostatné prevádzkové náklady sú rovnaké ako vo veľkom meste. Babyplávanie je najlacnejšie v celom okolí a budeme sa snažiť byť najkvalitnejší čo sa týka plaveckých kurzov i celkového servisu. Aby sme mohli prevádzkovať kurzy pre batoľatá a kojencov , bolo nutné mať našu plaváreň vedenú ako verejný bazén a tým splnať najprísnejšie normy. Organizované plávanie kojencov a batoliat v škôlkárskych bazénoch, hotelových a welnes bazénoch nie je podľa rozhodnutia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva z hygienických a technických príčin  prípustné.

Ak ste sa rozhodli absolvovať u nás inštruktážne kurzy, požiadame Vás najskôr aby ste sa skontaktovali s Mgr. Krištofíkovou mailom alebo telefonicky. Následne si vyplníte a odošlete závaznú objednávku. Skoršie zaregistrovanie Vám umožní si včas rezervovať daný kurz.
Potvrdenie od lekára je nutné priniesť na prvú lekciu. Tlačivo si stiahnete a vytlačíte z prílohy. Na skúšobnú lekciu nie je potrebné potvrdenie od lekára.

Kurzy na seba nadväzujú a ide hlavne o opakovanie predchádzajúceho kurzu s dopĺňaním prvkov. Áno, je na mieste otázka, naučí sa môj drobec plávať? Ide skôr o nadviazanie úzkeho kontaktu s vodou, drobec sa naučí správať vo vode i  pod vodou a je veľký predpoklad, že z neho vyrastie plavec. Mgr. Alenka Krištofíková má skúsenosti s organizáciou a vedením i plaveckých kurzov školákov, a isto Vám poradí a nasmeruje aktivity drobca správnym smerom.

Vy i drobec sa oboznámite s prostredím, vodou, prístupom lektorky, absolvujete tak celý priebeh lekcie. Skúšobnú lekciu  je možné absolvovať len raz za pol roka a nie je potrebné mať potvrdenie od lekára.

Kuzry priebehajú od pondelka až do piatku. Po odoslaní objednávky sa skontaktujete s inštruktorkou a dohodnete si daný deň a hodinu. Lekcie na seba v daný deň nasledujú v časovom odstupe hodinu a pol.

PIATKY sú zväčšia určené pre staršie vekové kategórie. V prípade záujmu viacerých mamičiek je možné si vybrať i konkrétny deň bez ohľadu na vek dieťaťa.


Aqua aerobic v centre BABYLUCY v KNM začíname od 02.04.2012 !!!

Termíny cvičenia: pondelok a streda

Od 16.00-17.00 h a od 17.00-18.00 h /max. 9 osôb/min 6 osôb

Miesto cvičenia:  Babylucy, Neslušská cesta 1293, 024 04 Kysucké Nové Mesto. Prevádzka je vybavená vyhrievaným krytým bazénom a veľkými modernými priestormi  (sauna, herňa, možnosť wi-fi pripojenia, sprchy, toalety, telocvičňa, šatne).

Cena za cvičenie:  3,50 € / 1 osoba

Cena zahŕňa okrem využívania priestorov bazéna i mimo neho, energetické náklady súvisiace z prevádzkou centra Babylucy, taktiež odborný dohľad  a služby cvičiteľky a trénerky: (PaedDr. Marianka Jelenčiaková, Mgr. Alenka Krištofíková).

– 10 minút prípravná časť, rozcvičenie z metodickými pomôckami  za sprievodu hudby
– 35 minút samotného cvičenia v  plaveckom bazéne zahŕňa:  kardiorespiračné cvičenia, aeróbne cvičenia a posilňovacie cvičenia,  ale aj vyplávanie po cvičení.

– 10/15 minút relaxačný pobyt v saune a herni / v moderných priestoroch babylucy / je wi-fi, v cene je káva, čaj, voda.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle:0904 688 114 alebo prostredníctvom e-mailu:  alenak1@centrum.sk !!!

Za prevádzku a organizovanie je zodpovedná: Mgr. Alena Krištofíková

 

PLAVECKÉ KURZY PRE (MŠ, ZŠ) v centre BabyLucy v KNM začíname od16.04.2012 !!!

Organizácia predplaveckej  prípravy detí  po celý rok v sídle Babylucy, Neslušská cesta 1293 v Kysuckom Novom Meste . Prevádzka je vybavená vyhrievaným krytým bazénom a veľkými modernými priestormi  (sauna, herňa, možnosť wi-fi pripojenia, sprchy, toalety, telocvičňa, šatne).

Termíny kurzov:    Po – od 12h30m do 15h30m

St – od 12h30m  do 15h30m

Pia – od 12h30m do 15h30m

Kurzy pred plaveckej prípravy pozostávajú z 10 lekcií v rozsahu  30 hodín (celkový pobyt v centre)!

Cena kurzu a cena jednej lekcie je výhradne určená pre MŠ,ZŠ (cena nie je komerčná ) !!!. Cena zahŕňa okrem využívania priestorov bazéna i mimo neho, energetické náklady súvisiace z prevádzkou centra Babylucy, taktiež odborný dohľad a služby členky Vodnej Záchrannej Služby SR, Inštruktorky plávania kojencov, batoliat a predškolských detí, trénerky.

Cena kurzu:         30 eur / na 1 dieťa / 1 osoba / 10 lekcií

Minimálny počet detí  / 7 osôb

Maximálny počet detí  / 24 osôb / bude rozdelených do troch skupín

Cena lekcie:   3 eur / 1h30m / pobyt v centre/

Kapacita bazéna je max 8 detí, dôležitá je BOZP pri výučbe predplaveckej prípravy detí a relaxačnom pobyte detí v centre Babylucy!!

Zdroj: www.babylucy.sk