Ukážková hodina Tanec s bábätkom

11:00 - 12:00
Adresa Holíčska 3080/30, 85106 Bratislava Cena 6,00 € Email mama.dance.ba@gmail.com Telefón +421 905 103 029 Web www.facebook.com

Ukážková hodina pre mamičky, ktoré sa nevedia rozhodnúť, ale tanec s bábätkom ich zaujíma.

Jednorazový vstup – 6€

Info o kurze
TANEC S BÁBÄTKOM je určený pre všetky maminy, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo babyšatke. Kurz je určený pre všetkých, nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancujeme v štýle brušných tancov a použijeme prvky z klasického tanca (baletu) a z tribalu.

Hodina prebieha za doprovodu hudby.

Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie a prezuvky (môže sa cvičiť aj naboso). Voda je samozrejmosť. Pre lepšie precítenie tanca si môžete priniesť šatku na boky, nemusí byť „peniažková“.

Súčasťou hodiny je prvotná príprava na hodinu – prezlečenie, nadojčenie, príprava bábätka na tancovanie, rozcvička, tanec a na záver trochu uvoľnenia.

Orientálne tance, alebo ľudovo povedané „brušné tance“, sú na pohľad veľmi krásne a ladné, vyžadujú však dobré ovládanie svojho tela. Pri tanečných motívoch sa využíva práca panvy a bokov, preto sú vhodné na posilnenie panvového dna. Je potrebné robiť ich správne. Pri tanci so závojom sa výborne posilňujú horné končatiny a učí sa vzpriamenému držaniu tela. Na hodinách sa neučí žiadna konkrétna choreografia, jednotlivé motívy sa spájajú do kratučkých kombinácií.

Prihlasovanie cez Semafor Budatka TU.

Zdroj: www.facebook.com