Tanec s bábätkom v Budatku – Orient

11:00 - 12:00
11:00 - 12:00
Adresa Holíčska 3080/30, 85105 Bratislava Cena 48,00 € Email mama.dance.ba@gmail.com Web www.facebook.com

Tanec s bábätkom je určený pre všetky maminy, ktoré rady tancujú a chcú si zatancovať aj spolu so svojim bábätkom v nosiči alebo babyšatke.

Pozývame vás na kurz Tanec s bábätkom v šatke – Brušné tance. V Materské Centrum Budatko pondelky od 11:00 hod. do 12:00 hod.

Začíname nový kurz v PONDELOK – 15.01.2018 o 11:00 hod
Posledná (náhradná) hodina – 12.03.2018

Minimálny počet prihlásených mamín s deťmi na otvorenie kurzu: 8
Maximálny počet mamín s deťmi na kurze: 12

Prosíme rodičov, aby nosili deťom do priestorov Budatka papučky, ďakujeme.

Kurz je určený pre všetkých, nie je nutné mať predchádzajúce skúsenosti s tancom. Tancujeme v štýle brušných tancov a použijeme prvky z klasického tanca (baletu) a z tribalu.

Hodina prebieha za doprovodu hudby.

Na krúžok si treba priniesť pohodlné oblečenie a prezúvky (môže sa cvičiť aj naboso). Voda je samozrejmosť. Pre lepšie precítenie tanca si môžete priniesť šatku na boky, nemusí byť peňiažková.

Súčasťou hodiny je prvotná príprava na hodinu – prezlečenie, nakojenie, príprava bábätka na tancovanie, rozcvička, tanec a na záver trochu uvoľnenia.

Orientálne tance alebo ľudovo povedané „brušné tance“ sú na pohľad veľmi krásne a ladné, vyžadujú však dobré ovládanie svojho tela. Pri tanečných motívoch sa využíva práca pánvy a bokov, preto sú vhodné na posilnenie pánvového dna. Je však potrebné robiť ich správne. Pri tanci so závojom sa výborne posilňujú horné končatiny a učí sa vzpriamenému držaniu tela. Na hodinách sa neučí žiadna konkrétna choreografia, jednotlivé motívy sa spájajú do kratučkých kombinácií.

Viac info nájdete TU.

Cvičenia sa môžu zúčastniť len tie maminy s deťmi, ktoré majú cvičenie uhradené. Miesto v krúžku je až po uhradení poplatku za cvičenie.

Cena krúžku je 48 € a zahŕňa:

  • 8 riadnych cvičiacich hodín
  • 1 náhradnú hodinu

Neprítomnosť ohlasujte minimálne 24 hodín vopred, najneskôr do 08:00 dňa, kedy sa koná cvičenie (hlásiť priamo lektorke Anke) na mama.dance.ba@gmail.com

Nie je možné vrátiť peniaze za viacero, hoci aj ospravedlnených neprítomností, nakoľko rodič berie na vedomie, že častou neprítomnosťou svojho dieťatka na cvičení blokuje miesto inému dieťatku s maminou, ktoré sa do krúžku nedostalo.

Prihlasovanie TU.

Zdroj: www.facebook.com