Wellness Hotel Patince****

Hľadáte ideálny odpočinok pre vás a vaše deti? Vo Family Wellness Hoteli Patince nájdete všetko, čo k pohodovej rodinnej dovolenke potrebujete – príjemné ubytovanie, kvalitnú stravu, bazénový svet s termálnou vodou, nádhernú prírodu, animačné programy, detský kútik.

Ubytovanie pre celú rodinu

Pre hotelových hostí sú pripravené komfortné dvojlôžkové izby, ale aj rodinné izby a apartmány. V prípade potreby je možné pre vaše deti objednať prístelku alebo detskú postieľku. Pre väčšie rodiny máme k dispozícii napríklad mezonetovú izbu Family.

WHP_Izby

Zdroj: Wellness Hotel Patince

Celý hotel je bezbariérový. Bez problémov sa tak po ňom môžete pohybovať s kočíkom.

Ak potrebujete dieťaťu v noci urobiť umelé mlieko alebo čaj, na recepcii si môžete na izbu zapožičať rýchlovarnú kanvicu. Zakúpite tu tiež jednorázové plienky, plienky na plávanie a hračky do vody. V akútnych prípadoch vám poskytnú základné lieky proti bolesti a na zníženie teploty.

Domáca kuchyňa

V hotelovej reštaurácii si hostia môžu pochutnať na vynikajúcich kulinárskych špecialitách, ktoré naši kuchári pripravujú zo surovín dodávaných predovšetkým domácimi a regionálnymi dodávateľmi a producentmi. Ponuka jedál je široká od regionálnych až po zahraničné, vegetarianské, bezlepkové, bezlaktózové, diétne jedlá. V hoteli myslia aj na ľudí so špeciálnymi stravovacími potrebami, pre ktorých kuchári pripravia na požiadanie stravu podľa ich potrieb. Ponuku jedál výborne dopĺňa aj široký výber regionálnych a zahraničných vín.

WHP_Reštaurácia

Zdroj: Wellness Hotel Patince

Voda – srdce Patiniec

Na oživenie dovolenky hotel ponúka rôzne možnosti. Najviac obľúbenou je bazénový svet, ktorý je najväčším zážitkovým krytým bazénom na Slovensku. Termálna voda v bazénovom svete pochádza z prameňa Hévíz, ktorý vyviera z hĺbky 200 m a zohrieva sa na 30-36 ˚C. Vyznačuje sa vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka čomu  priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo.

Zdroj: Wellness Hotel Patince

 

Wellness a procedúry

Na relaxáciu slúži aj saunový svet, kde nájdete až 5 sáun a odpočiváreň. Úplne sa uvoľniť vedia hostia pod rukami skúsených masérov alebo pravých thajských masérok. O skrášlenie tela sa s radosťou postarajú skúsené kozmetičky.

Zdroj: Wellness Hotel Patince

 

Športové aktivity

Hotel ponúka aj viacero športových aktivít. Hostia si môžu zahrať tenis, minigolf, beach volejbal, stolný tenis, petanque, bowling, biliard, šípky.

Využiť môžete blízku cyklotrasu. Ak máte chuť na nenáročný poldenný výlet, Dunaj pre vás poskytuje ideálnu príležitosť. Z Patiniec môžete vyraziť oboma smermi – na východ aj na západ. Smerom na západ dopedálujete až do Komárna, zatiaľ čo na východe na vás čakajú malé dedinky a minimum ľudí. Túra je svojou náročnosťou vhodná aj pre deti a starších ľudí.

WHP_Cyklotrasa

Zdroj: Wellness Hotel Patince

Objaviť prostredie hotela vedia hostia aj prostredníctvom nordic walkingu buď samostatne alebo prostredníctvom skúsenej inštruktorky. Svoje telo si vedia vyformovať aj počas aqua aerobiku alebo power jogy.

WHP_Aquaaerobic

Zdroj: Wellness Hotel Patince

V letnej sezóne sú otvorené aj vonkajšie bazény s toboganmi. Pre menšie aj väčšie deti prichystali nové vonkajšie detské ihriská, trampolíny, šmýkačky, preliezky a hojdačky.

Zdroj: Wellness Hotel Patince

 

Zaujímavý animačný program

Výhodou sú ale okrem vody a športového vybavenia aj bohaté animačné programy počas víkendov a tematických pobytov. Pri raňajkách a večeri zas vaše neposedné deti zabaví náš roztomilý maskot delfín Flippy.

WHP_Flippy

Zdroj: Wellness Hotel Patince

 

Vyhliadkové plavby

Už odmalička je množstvo detí fascinovaných najrôznejšími dopravnými prostriedkami. Pre takýchto nadšencov tu máme pripravenú plavbu našou loďou príznačne nazvanou Wellness I. Z malebného patinského prístavu, ktorý je vzdialený približne dva kilometre od hotela, počas letných prázdnin vypláva každý pondelok, stredu a sobotu na pravidelné okružné plavby.

Zdroj: Wellness Hotel Patince

Zorganizujte si aktivity podľa vašej chuti a aktuálneho animačného programu. Alebo si skrátka len vyložte nohy a celý čas si užívajte oddych pri bazéne. Vo Wellness Hoteli Patince**** si každý nájde to svoje.

Pozrite si ponuku výhodných pobytových balíkov.

Pre viac informácii kontaktujte hotelovú recepciu: recepcia@wellnesspatince.sk alebo +421 918 886 715.

Viac o hoteli si prečítate na webovej stránke www.wellnesspatince.sk.

Zdroj: www.wellnesspatince.sk