Sojka Resort

Adresa Malatíny 104, 032 15 Malatíny Email hotel@sojka.eu Telefón +421 948 044 391 Web sojka.eu

Vitajte v Sojka resort, ktorý sa nachádza v Malatínach, v prekrásnom prostredí rozmanitej prírody Liptova.

U nás si užijete veľa radosti a vytvoríte si mnoho nezabudnuteľných zážitkov. Náš resort je vhodný pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry a mladých ľudí.

Sojka resort Vám ponúka jedinečné ubytovanie podľa Vašich preferencií. Vybrať si môžete z ubytovania v hoteli, apartmánoch a v dreveniciach. Súčasťou sojka resortu je aj karavanový camping.
Súčasťou resortu je wellness centrum s vnútorným bazénom. V areáli nájdete vonkajší bazén, multifunkčné ihrisko, detské ihriská, reštauráciu a tiež Retro bar. Všetko sa nachádza v pešej dostupnosti.
Okolie resortu si užijú nadšenci prírody, športu, turistiky, lyžovania, ale aj relaxu a zábavy.

Nájdite pohodlie v hoteli

U nás sa zobúdzate s krásnym výhľadom na okolitú prírodu a zaspávate s pocitom, že ste svoj deň prežili naplno.
Hotel disponuje izbami viacerých kategórií. Súčasťou všetkých pobytov v hotelových izbách sú raňajky formou bufetových stolov, vstup do bazéna a detského bazéna.Výhodou ubytovania v hoteli je, že sa nachádza v priamom susedstve s reštauráciou a tiež wellnesom.

Priamo z izieb máte možnoť výhľadu na ohradený areál, kde sa Vaše deti môžu bezpečne hrať.

Uvoľnite sa vo wellnese

Užite si ničím nerušený relax. V celoročne otvorenom wellness nájdete 4 druhy sáun:  bylinkovú, fínsku, parnú a infra saunu.
Po horúcej saune sa schlaďte v ochlaďovacej kadi. Uvidíte ako sa vám rozprúdi krv v žilách a prekrví pokožka celého tela.
K dispozícii je vírivka s masážnymi tryskami,  a tiež Kneippov kúpeľ pre dokonalé uvoľnenie tela a mysle.
Súčasťou wellnessu je krytý bazén a tiež bazén pre deti. V hoteli ponúkame aj rôzne druhy masáží. Wellness je prístupný pre osoby staršie ako 16 rokov.

Reštaurácia

„VYCHUTNAJ SI VÝBORNÉ JEDLO A PITIE V REŠTAURÁCII V SOJKA RESORTE“

Pochutnajte si v našej reštaurácii

„Naša reštaurácia ponúka krásne priestory a výborné jedlo“

V kuchyni varíme s láskou k jedlu a k ľuďom. Varíme z kvalitných surovín, nad ktorých výberom si dávame záležať. V našej ponuke nájdete okrem tradičných slovenských jedál aj sezónne špeciality a medzinárodné jedlá.

Zážitky s deťmi

Vytvorte pre svoje ratolesti zážitky o ktoré sa v Sojke postaráme my. K dispozícii máme minitarzániu, hojdačky, detské ihriská a pieskoviska. Pre tie odvážnejšie deti aj detskú lanovku, ktorú deti milujú. Na recepcii Vám bezplatne požičiame aj detské odrážadlá a kolobežky, ktoré vedia využiť v areáli resortu. Pre vodné živly máme vo wellnesse aj detský bazén, kde sa môžu vyšantiť. Areál je oplotený a má priestrannú zelenú lúku, kde sa deti vedia vyšantiť a vyblázniť. Náš resort je baby friendly a snažíme sa deťom vyhovieť vo všetkých smeroch.

Zažite leto plné zážitkov s Vašimi ratolesťami. Všetci vieme čo deti potrebujú. Hry, radosť , úsmev, adrenalín, voľnosť. Toto všetko pre nich máme priamo v našom areáli. Nemusíte nikde chodiť, všetko pešou chôdzou pre menšie aj väčšie deti.

Ak si chcete oddýchnuť a načerpať novú energiu pre Vás aj Vaše ratolesti, Sojka resort je tá pravá voľba. Resort sa nachádza v priamom srdci Liptova obklopený prekrásnou prírodou. Máme pre Vás všetko čo potrebujete.

V areáli Sojka resortu nájdete:

 • Minitarzániu
 • Detské ihriská s pieskoviskom
 • Detské hojdačky
 • Detskú mini lanovku
 • Detský bazén
 • Minigolf
 • Stolný tenis
 • Badminton

Do nášho areálu si nemusíte nič nosiť

Máte dosť balenia všetkých hračiek a záležitostí, ktoré na každú dovolenku nosíte? U nás si s tým nemusíte robiť starosti. Máme pre Vás všetko, čo k ničím nerušenému pobytu potrebujete:

K dispozícii máte:

 • lopty
 • plienky do bazéna, penové hračky do bazéna
 • rukávniky, plávacie kolesá, potápačské okuliare
 • drevené hračky
 • omalovánky
 • detský nočník
 • detská postieľka
 • prebaľovací pult

Radi Vám poradíme aj s výletmi, čo v okolí absolvovať s deťmi. K dispozícii máme aj bicykle s detskými sedačkami a tak si môžete okolie vychutnať na bicykli.

Ak si budete chcieť oddýchnuť , o Vaše dieťa sa môžeme postarať my. Ponúkame možnosť baby sittingu a Vy si tak môžete vychutnať ničím nerušený wellness.

Zdroj: sojka.eu

Fotogaléria

Videogaléria