Penzión Mária *** Family Resort – U mackov v Bodiciach

Adresa Demänová - Bodice 41, 03101 Bodice Email recepcia@penzionmaria.eu Telefón +421 908 910 171 Web

Od roku 2002 rodina Mackovcov robí všetko pre to, aby ste zažili tú najkrajšiu dovolenku. Skúsenosti sme nadobudli pred tým prácou v Rakúsku a Švajčiarsku, kde sme pochopili čo ľudia na dovolenke potrebujú.

Snažíme sa budovať produkt typický len pre nás, kde nestačí dať turistovi len posteľ, ale ide o komplexné naplnenie vášho času s kombináciou s rôznymi službami či aktivitami ako u nás, tak v okolí. Veríme, že s nami naberiete energiu do ďalšieho roka…a zažijete veľa zážitkov v prekrásnom kraji Liptov.

Nachádzame sa pri vstupe do Demänovskej doliny. Sme medzi Skicentrom Jasná / 9 km / a Aquaparkom Tatralandia / 5 km / v tichej mestskej časti Liptovského Mikuláša – Demänova – Bodice.

Ponúkame Vám 45 lôžok + 29 prístelkov:

  • 2 až 5 lôžkových rodinné izby,
  • 13 štýlovo zariadených izieb,
  • 6 apartmánov (2 v penzióne a 4 v dependance)

    Okrem ubytovania je k dispozícii:

2 reštaurácie / v mimosezóne sa varia večere iba piatok a sobota /
Lobybar s krbom a posedením,
wellness (bazén, sauny a masáže),
detské ihrisko a kútik,
letná terasa,
veľká záhrada s preliezkami, trampolínou a pieskoviskom,
vináreň,
parkovisko a mnoho iných hotelových služieb.
minizoo
v zimnej sezóne skibusstop 200m od penziónu a ponúkame skischool
v letnej sezóne precvičujeme jogu na záhrade a robíme nordic walking

 

O minulosti a histórii Penziónu Mária sa viac dozviete vo fotogalérii

Penzión je zariadený vo vidieckom štýle a poskytuje pohodlné ubytovanie a príjemné posedenie v typicky zariadenej jedálni s barom a v štýlovovej vinárni, či letnej terase alebo len tak si poleňošiť na záhrade.

Uprednostňujeme našich najmenších hostí. Máme pre nich pripravené 2 detské kútiky s hračkami, knižkami, detským nábytkom…atď.
Každá izba ma kúpelňu s WC, TV/SAT, apartmány a 4 lôžkové izby majú balkóny. Wifi pripojenie a parkovisko su bezplatné, k dispozícií je lyžiareň, Vaše bicykle vieme uschovať. Pre Vaše detičky ponúkame detské stoličky, postieľky s komplet výbavou, hračky, knižky, na požiadanie detské menu.

Radi Vám vyjdeme v ústrety s požičaním fénu, spoločenských hier, máp, prospektov, všetkých informácií z regiónu. V ponuke je veľa služieb, napr. možnosť objednania masáží, taxi služby, firemných večierkov, gril party, zabíjačiek a kapustníc.

Kde si každý nájde to svoje obľúbené…

Stravovanie

V našich dvoch oddelených reštauráciách s 80 miestami na sedenie ponúkame raňajky a večere formou bufetových stolov (v mimosezóne formou trojchodového menu). Posedieť a zabaviť sa môžete vo vynovenom lobby bare s krbom.

Počas vášho pobytu sa v sezóne konajú rôzne akcie ako napríklad GRIL párty v lete na záhrade a iné tématické akcie.

Raňajky   8:00 – 10:00 hod
8 Euro  / deti 3-12r. 6 euro /

Raňajky sa podávajú formou bufetových stolov. Nájdete tu mäsové a syrové misy, jogurty, rôzne nátierky, 3 druhy musli, sladké a slané pečivo, káva, čaj, džús, mlieko. Taktiež obmieňame ponuku teplých jedál ako napríklad – grilované párky, volské oká, praženica a oblúbený chlieb vo vajci. V zimnej sezóne vychádzame v ústrety našim lyžiarom a raňajky podávame na požiadanie už od 7:30, tak aby ste stihli prvý prašan.

Večera   18:00 – 20:00 hod /v mimosezóne sa varia večere iba piatok a sobota/
10 Euro  / deti 3-12r. 6 euro /

Aj večere sú podávané formou bufetových stolov (v mimosezóne formou trojchodového menu). Na večeri nájdete vždy širokú škálu jedál z regiónu Liptova, ale aj špecialít našej kuchyne, ktoré sú prisôsobené požiadavkám našich najdôležitejších klientov – detí. V letnej sezóne je večera podávaná až od 19:00, aby Vaše výlety neboli ničím obmedzované.

Bar   8:00 – 22:00 hod

V bare je ponuka alko a nealko nápojov, čapované Slovenské pivko – Zlatý bažant, destiláty z regionu. Našu ponuku vín sme upriamili na slovenských vinárov ako Ostrožovič, Chateau Modra, Elesko, Chateau topolčianky a.t.d.

Vybavenie

Všetkým hosťom v penzióne je k dispozícii počas celého dňa reštaurácia s posedením a lobybar s televízorom. Pre ubytovaných hostí je k dispozícii mikrovlnka, rýchlovarná kanvica a samozrejmosťou sú detské stoličky a detský príbor. Pre deti je k dispozícii detský kútik.

Náš penzión využívajú najmä rodiny s deťmi. Izby mame upravené tak aby ste sa vedeli zmestiť aj 4 členná rodina.

Personál tvoria majitelia penziónu, ktorí vytvárajú rodinnú atmosféru. Počas letnej a zimnej sezóny je ponúkaný aj animačný program tak aby Vaše ratolesti a Vy rodičia ste sa u nás cítili čo najlepšie.

Pre našich najmenších hostí máme k dispozícií:

detský teplomer, stoličky v jedálni, detské postielky s obliečkami a perinkami za jednorázový poplatok 5 euro, detská vysielačka,detské menu , hračky , knižky, omalovávanky, v sezóne animácie, preliezky, pieskovisko, trampolína,bazén, mini zoo.

Pes Jessika, mačka – Pišta, Cica Mica a zajko Uško sú naši štvornohí animátori.

 

Zdroj: