Jar na Liptove v Penzióne Mária

Adresa Demänová - Bodice 41, 031 01 Liptovský Mikuláš Email recepcia@penzionmaria.eu Telefón 0908 910 171 Web www.penzionmaria.eu

Vychutnajte si skvelý pobyt na Liptove. JAR na LIPTOVE – Výhodné pobyty cez týždeň s RAŇAJKAMI A BAZÉNOM a skvelé TÉMATICKÉ Víkendy od 18.3.

V cene balíka:

– Ubytovanie
– Krytý vyhrievaný bazén s protiprúdom denne 9:00 – 22:00
– Parking, Wifi a dobrá nálada

Kliknite a zistite ktoré víkendy ponúkame program.

Sme tu pre vás už 21. sezónu.

Na Liptove a v Jasnej sa môžete nájsť všetky najlepšie atrakcie. Bicykle, elektrobike, turistiku, aquaparky, feraty, lanovky, jaskyňe a mnoho iného.

V letnej sezóne ponúkame bohatú polpenziu + krytý vyhrievaný bazén 31°C s protiprúdom a vírivkou denne V CENE! K tomu animácie a zábava pre deti aj dospelých. Ponúkame 2x detský kútik, 2x XBOX a vovybrané termíny Živá hudba – unplugged duo, miešané nápoje, výroba pizze, kvízy, párty a tvorivé dielne, premietanie rozprávok, ranné plávanie

Ubytovanie

Family Resort Mária ponúka izby a apartmány v hlavnej budove, ako aj v samostatne stojacom Dependance vzdialenom 10 m od hlavnej budovy cez spoločnú záhradu. Nechajte sa rozmaznávať, Mária je penzión, ktorý ponúka služby na úrovni hotela. Je ako stvorený najmä pre rodiny s deťmi. Penzión je zariadený vo vidieckom štýle a poskytuje pohodlné ubytovanie a príjemné posedenie v typicky zariadenej jedálni s barom či letnej terase. Príďte sa zabaviť vo FUN-zóne, využiť širokú ponuku služieb či už v penzióne alebo v okolí alebo si len tak poleňošiť na záhrade.

Stravovanie

Pre ubytovaných hostí ponúkame raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov. V rámci bufetov tradične ponúkame aj potraviny a jedlá vhodné pre rôzne diéty, či obmedzenia napríklad: bezlepková, bezlaktózová či vegetariánska strava.  Posedieť a zabaviť sa môžete v útulnom Lobby bare s krbom.
Počas vášho pobytu sa v sezóne konajú rôzne akcie/animácie:

  • GRIL párty v lete na záhrade
  • Výroba pizze s deťmi
  • Ochutnávka vín

Tešíme sa na Vás, rodina Macková.

Zdroj: www.penzionmaria.eu

Fotogaléria