Family Resort Lučivná

Adresa Lučivná 290, 059 31 Lučivná Email recepcia@frl.sk Telefón +421 52 333 73 00 Web www.familyresortlucivna.sk

Family Resort Lučivná sa rozprestiera v nádhernom lesoparku o rozlohe 47 ha, kde sú umiestnené jednotlivé ubytovacie zariadenia typu vila alebo apartmánový dom. Celý areál rezortu je bezpečne oddelený od okolitého sveta a ponúka absolútnu bezpečnosť a pokoj.

Vzhľadom na veľkolepý priestor a rôzne typy ubytovania si môžete zvoliť presne to čo Vám vyhovuje. Family Resort Lučivná ponúka ubytovanie v piatich samostatných ubytovacích zariadeniach typu vila či apartmánový dom, ktorých názvy SMREK, BORIEVKA, JAVOR, BREZA a OSIKA tematicky prezentujú zastúpenie okrasných drevín, ktoré vytvárajú jedinečné prostredie a klímu v celom areáli rezortu.

Reštaurácie v Lučivnej

Vo Family Resorte Lučivná myslíme na milovníkov gastronomických zážitkov. Svojim chuťovým bunkám ulahodia milovníci steakov, pizze, domácich pirohov, halušiek ale aj zdravých fitness pochúťok. Sladký úsmev na perách Vám isto vyčaria dobroty od našich cukrárov. Veríme, že Vám bude u nás chutiť. Vždy čerstvé a tie najkvalitnejšie suroviny, z ktorých pre Vás pripravujeme jedlá, starostlivo vyberáme tak, aby Vám čo najviac chutilo. Raňajky, obedy a večere podávané formou bohatých švédskych stolov alebo výberu z menu si môžete namixovať presne tak ako to máte radi.

Á LA CARTE REŠTAURÁCIA TAVERNA

12:00 – 19:30 hod.

Pre gurmánov a labužníkov je denne k dispozícii Á LA CARTE Reštaurácia TAVERNA, ktorá sa pýši širokou ponukou sezónnych, svetových i tradičných domácich jedál pripravovaných šéfkuchárom s bohatými medzinárodnými skúsenosťami.

Steak, panenku, výbornú rybu, šalát či obľúbené pirohy Vám pripravíme vždy z čerstvých surovín na objednávku. Príjemné a romantické prostredie Reštaurácie TAVERNA dopĺňa aj široká ponuka skvelých domácich i svetových vín starostlivo vyberaných za pomoci skúseného someliéra.

ČAJOVŇA BONSAJ

09:00 – 21:00 hod.

REŠTAURÁCIA BONSAJ

12:00 – 19:30 hod.

Family Resort Lučivná Vám ponúka možnosť stravovania vo forme švédskych stolov a výberov z denného menu servírovaných v GURMÁNSKOM DOME alias „Gurmánke“.

Priestranná a veľmi príjemná jedáleň spojená so spoločenskou miestnosťou poskytuje komfortné stravovanie pre 150 osôb. Raňajky, obedy a večere v podobe polpenzie či plnej penzie sú denne podávané práve v týchto veľkolepých priestoroch.

GURMÁNSKY DOM

Raňajky: 07:00 – 09:00 hod.

Večere: 18:30 – 20:00 hod.

Family Resort Lučivná Vám ponúka možnosť stravovania vo forme švédskych stolov a výberov z denného menu servírovaných v GURMÁNSKOM DOME alias „Gurmánke“.

Priestranná a veľmi príjemná jedáleň spojená so spoločenskou miestnosťou poskytuje komfortné stravovanie pre 150 osôb. Raňajky, obedy a večere v podobe polpenzie či plnej penzie sú denne podávané práve v týchto veľkolepých priestoroch.

Relax, zábava, aktivity, pohoda i komorná atmosféra či profesionálne technické vybavenie pre rodinu i pre business

Saunový svet, tepidárium, vírivky a bazén vo wellness centre Lekno, hneď vedľa letného bazénového parku s možnosťou liečebných procedúr. Veľkoryso riešená spoločenská miestnosť a jedáleň pre 150 osôb s priamym prepojením na obsluhu. Samostatne situovaná štýlová reštaurácia Taverna, ideálna pre Á La Carte stravovanie, či menšie alebo stredne veľké skupiny s možnosťou privátneho posedenia v salóniku. Spoločenská miestnosť kongresového typu s najmodernejším technickým vybavením je k dispozícii pre väčšie firemné či rodinné akcie, workshopy, prezentácie, konferencie i školenia. Outdoorové a indoorové ihriská, športoviská a telocvičňa či fitnescentrum umožnia aktívnym a športu chtivým nadšencom realizovať sa v plnej miere aj počas rodinnej ši pracovnej akcie.

Wellness centrum LEKNO oáza pokoja

Wellness centrum LEKNO sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Čajovne a kaviarne BONSAJ oproti centrálnemu ihrisku. V komornom a príjemnom prostredí nájdete 4 sauny (parnú, soľnú, bylinkovú a infrasaunu), kneippov kúpeľ pre unavené nohy a ozdravenie cievneho systému. Relaxačné miesto s komfortnými ležadlami s výhľadom na panorámu Tatier si určite vychutnáte po saunách či osviežení v interiérovom bazéne a vírivkách. Tepidárium je priamo napojené a na vonkajší bazénový park s tromi bazénmi so sladkou i slanou vodou. Pre deti i zábavu chtivých máme k dispozícii hračky aj plavecké pomôcky. Naše skupinové ale aj individuálne plavecké kurzy, sú skvelou príležitosťou zvládnuť správnu techniku plávania a nebáť sa vody. Sú vhodné aj pre menšie deti. Ak máte záujem a chuť o liečebné procedúry máte možnosť vybrať si z aktuálnej ponuky masáží, dýchacích i rehabilitačných cvičení.

Exteriérové zóny pre hry, zábavu a športy. Interiérová herňa pre deti a dospelých či telocvičňa a fitness centrum.

Rodinná dovolenka či pobyt u nás Vám prinesie nespočetné množstvo zážitkov, zábavy v každom ročnom období a za každého počasia. V areáli sa nachádzajú multifunkčné ihriská a športoviská od futbalu cez nohejbal, tenis, volejbal, basketbal až po paintball či špecialitu footgolf. V prípade nepriaznivého počasia sa deti môžu vyblázniť v priestrannej indoorovej herni a rodičia si môžu zahrať šípky, billiard či rôzne iné hry, prípadne využiť kompletne vybavenú telocvičňu a fitness centrum.

Zimné obdobie vo Family Resort Lučivná je určené pre všetkých, ktorí majú radi aktívny pohyb na vzduchu. Korčuľovanie na profi klzisku, detský svah s vlekom, snowtubingová dráha a k tomu kompletný servis a požičovňa lyží, bežiek a korčúľ. A keby Vám bolo našich aktivít málo, množstvo turistických, cykloturistických, bežkárskych či lyžiarskych trás v bezprostrednom okolí Family Resortu Lučivná priam láka za dobrodružstvom a objavovaním.

Zdroj: www.familyresortlucivna.sk

Fotogaléria