15. november 2019 / Meniny má Leopold

English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.
English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na všestranný zdravý rozvoj dieťatka.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Kurz trvá 10 lekcií.

Cvičiť budeme jeden krát do týždňa, jedna lekcia trvá 45 min..

Deti budú do skupín rozdelené podľa veku:

  • Bunnies 1.5-2.5 r. – pondelky alebo piatky o 9.30 hod.
  • Monkies 2.5-3.5 r. – pondelky alebo piatky o 10.30 hod..

PRE DETI 1,5 - 2,5 r:

  • hodina prebieha v čase 09:30-09:20
  • Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností, ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto období skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet.
  • Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….). Po absolvovaní cvičení deti nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, tanec s hudbou, rôznorodé dráhy, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie.

PRE DETI 2,5 - 3,5 r:

  • hodina prebieha v čase 10:30-11:20
  • Aj vážne cvičenie podporujúce správny vývoj chodidla môže byť zábava. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie. Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry s nôžkami.
  • Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené chodidlá, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Podobné podujatia
Vianočné trhy v Eurovea
BA
Vianočné trhy v Eurovea

K Vianociam určite patrí aj pravá cigánska, vianočný punč či...

Vianočné trhy vo Viedni
Vianočné trhy vo Viedni

Pozývame na tradičné vianočné trhy do Viedne.

Výstava: Čarovné pastelky
NR
Výstava: Čarovné pastelky

Malí škôlkari sa môžu začať pripravovať na veľkú súťaž vo...

Vianočné trhy na zámku Schloss Hof
Vianočné trhy na zámku Schloss Hof

Doprajte si zážitok na ktorý sa nezabúda.

Vianočné trhy na zámku Schloss Hof
Vianočné trhy na zámku Schloss Hof

Doprajte si zážitok, na ktorý sa nezabúda.

Komentáre