21. september 2019 / Meniny má Matúš

English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.
English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na všestranný zdravý rozvoj dieťatka.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Kurz trvá 10 lekcií.

Cvičiť budeme jeden krát do týždňa, jedna lekcia trvá 45 min..

Deti budú do skupín rozdelené podľa veku:

  • Bunnies 1.5-2.5 r. – pondelky alebo piatky o 9.30 hod.
  • Monkies 2.5-3.5 r. – pondelky alebo piatky o 10.30 hod..

PRE DETI 1,5 - 2,5 r:

  • hodina prebieha v čase 09:30-09:20
  • Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností, ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto období skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet.
  • Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….). Po absolvovaní cvičení deti nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, tanec s hudbou, rôznorodé dráhy, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie.

PRE DETI 2,5 - 3,5 r:

  • hodina prebieha v čase 10:30-11:20
  • Aj vážne cvičenie podporujúce správny vývoj chodidla môže byť zábava. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie. Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry s nôžkami.
  • Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené chodidlá, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Podobné podujatia
Aha ! Krásna matematika
PO
Aha ! Krásna matematika

Príďte sa sami presvedčiť na našu výstavu Aha! Krásna matematika...

RITA v Divadle v Podpalubí
BA
RITA v Divadle v Podpalubí

Skvelé komediálne a improvizátorske trio.

Kurzy a krúžky v Kids activity club
BA
Kurzy a krúžky v Kids activity club

Detské voľnočasové centrum Kids activity club v Ružinove Vám predstavuje...

Október v KZP pre deti
BA
Október v KZP pre deti

Októbrový výber pre deti z celého programu Kultúrneho zariadenia Petržalka.

Bratislava Tango Festival
BA
Bratislava Tango Festival

Bratislavský tango festival je medzinárodné tanečné podujatie argentínskeho tanga uskutočňujúce...

Komentáre