14. august 2020 / Meniny má Mojmír

English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na správny vývoj detskej nôžky.
English Baby Gym

Jedinečná kombinácia anglických pesničiek a riekaniek s hravým zábavným cvičením zameraným na všestranný zdravý rozvoj dieťatka.

Deti ,,nasávajú“ jazyk spôsobom, ako sa učia svoj materinský . Funguje to ,, zážitkovou“ formou – pri pohybových cvičeniach, prostredníctvom piesní, získavajú slovnú zásobu a pri situačných hrách najbežnejšie používané frázy.

Kurz trvá 10 lekcií.

Cvičiť budeme jeden krát do týždňa, jedna lekcia trvá 45 min..

Deti budú do skupín rozdelené podľa veku:

  • Bunnies 1.5-2.5 r. – pondelky alebo piatky o 9.30 hod.
  • Monkies 2.5-3.5 r. – pondelky alebo piatky o 10.30 hod..

PRE DETI 1,5 - 2,5 r:

  • hodina prebieha v čase 09:30-09:20
  • Lekciu charakterizuje dynamické striedanie cvičení, hier a činností, ktoré vyhovujú charakteru detičiek v tomto období skúmať a objavovať na vlastných nožičkách celý svet.
  • Cieľom je podporiť všestranný zdravý rozvoj dieťaťa vplyvom širokej škály podnetov ( pohybový vývoj, jemná motorika, reč, pamäť, rozumový vývoj, rovnováha, orientačné schopnosti, koordinácia pohybu ….). Po absolvovaní cvičení deti nemajú problém s prácou v skupine, s lektorom, s ukončením a striedaním činností. Reagujú na výzvy a užívajú si živú atmosféru skupiny. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, tanec s hudbou, rôznorodé dráhy, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie.

PRE DETI 2,5 - 3,5 r:

  • hodina prebieha v čase 10:30-11:20
  • Aj vážne cvičenie podporujúce správny vývoj chodidla môže byť zábava. Pomáhajú nám v tom obľúbené anglické pesničky, riekanky, pohybové hry, skvelé pomôcky a kreatívne myslenie. Špeciálne vyvinutá metodika pre malé deti obsahuje pohybové hry, samotné cvičenie – kde sa pomaly učíme ovládať nôžku, cvičenie s rôznymi balančnými pomôckami (BOSU, fitlopty, valce …), tanec s hudbou, rôznorodé dráhy i kreatívne hry s nôžkami.
  • Plochá noha sa dá s istotou určiť po 3 roku veku dieťatka, kedy na chodidle dieťatka už nenájdete tukový vankúšik. Avšak vbočené chodidlá, nohy do X alebo do O, nesprávna technika chôdze, padnutá klenba a iné neduhy sú zreteľné už pred tretím rokom dieťatka. Práve pre tieto deti a rodičov detí zaujímajúcich sa o techniku správnej chôdze, zdokonaľovania chôdze, rozvoja správneho postavenia tela a chrbátika je určená táto skupina.

Na detičky sa teší naša skúsená inštruktorka Evka, mamina dvojročnej dcérky Emily.

Podobné podujatia
Prešov Street Food Festival
PO
Prešov Street Food Festival

Pozývame Vás na prvý prešovský street food festival!

Umelecká sobota v Maladinove
ZA
Umelecká sobota v Maladinove

Príďte si užiť umelecký deň do letného parku Maladinovo Na...

Denný letný camp 2020
BA
Denný letný camp 2020

Denný camp pre deti a mládež plný športu, hier, výletov,...

Letná kreatívna škola pre deti od 0 do 3 rokov
KE
Letná kreatívna škola pre deti od 0 do 3 rokov

Kreatívna škola je určená deťom od pol roka do 3...

Letná kreatívna škola pre deti od 4 do 6 rokov
KE
Letná kreatívna škola pre deti od 4 do 6 rokov

Kreatívna škola je určená deťom od 3 do 6 rokov.

Komentáre