6. jún 2020 / Meniny má Norbert

Zveropark

Miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky...kde je pokoj a pôvabné zvieratká...zurčiaci vodopád...jazero plné rýb...lúka ako stvorená na piknik...
Zveropark

Zveropark v Revištskom Podzámčí (Žarnovica) – miesto, kde je príroda krásna ako z rozprávky, zaujímavé zvieratká, vodopád, jazero plné rýb, lúka ako stvorená pre piknik a oddych. Zveropark je otvorený pre všetkých milovníkov prírody a zvierat. Na ploche približne 21 ha žije viac ako 30 druhov zvierat. Uvidíte  zvieratá, ktoré voľne žijú v našich lesoch, i tie, ktoré tam už nenájdete, alebo žijú v cudzine.

Zveropark ponúka viacero možností na aktívne strávenie voľného času: hladkací kútik, predaj potravinového balíčka na kŕmenie zvierat, piknik, opekanie pod holým nebom,  bufet so špecialitami na opekanie, možnosť požičať si udicu a uloviť si pstruha z jazera, ktorého si môžete rovno pripraviť na grile. K atrakciám patrí aj detské ihrisko, šmýkala, amfiteáter, streľba z praku, trampolína, táborisko so skautskými stanmi, chatkami atď. V roku 2018 bol vo Zveroparku sprístupnený aj tretí - rozprávkový okruh.

Počas sezóny sú pripravované špeciálne programy pre školy a rôzne tematické víkendy s množstvom atrakcií a hier pre deti. Tu vaše deti odložia mobily a tablety a radšej pohladkajú niektoré zvieratká, pritúlia sa k nim.Vy budete relaxovať a vaše deti spoznávať prírodu, hrať sa, zabávať sa.

Bližšie informácie budú aktualizované na webovej stránke http://www.zveropark.sk/  , https://www.facebook.com/zveropark/ , https://www.instagram.com/zveropark/

Otváracie hodiny:

otvar

Kompletné otváracie hodiny poskytne prevádzkovateľ.
  • Táborisko:

Doprajte si nezabudnuteľný zážitok a pripomeňte si romantiku táborenia v prírode.

Ponúkame netradičné ubytovanie v táborisku v objektoch:

  • indiánske típí,
  • drevené chatky,
  • podsadové stany.

Ubytovaním zabezpečíme po dohode raňajky. Možnosť využitia pobytových balíčkov ,ktoré môžu by´t uhradené aj z príspevku na rekreáciu.

Pripravujeme ubytovacie objekty : medvedie brlohy a dom na strome.

Galéria
Komentáre