5. apríl 2020 / Meniny má Miroslava

BACHLEDKA Ski & Sun

Bachledka detský svet. Kopec zábavy pre deti, výborná lyžovačka pre rodičov. Najväčší detský zimný areál v regióne s lyžiarskou školou a snowcampom.
BACHLEDKA Ski & Sun

Bachledka Ski&Sun je celoročné rodinné horské stredisko, kde si na svoje prídu malí aj veľkí. Stredisko sa nachádza iba 30km severne od mesta Poprad, v regióne Severný Spiš. Obdivovať tu budete jedinečnú goralskú kultúru, unikátnu ľudovú architektúru, miestny folklór, či  hory a nádhernú okolitú prírodu. V stredisku je komfort zabezpečený celoročne a pre všetkých. Na hrebeň sa vyveziete pohodlne a rýchlo 10-miestnou lanovkou Gondola Bachledka a rôzne vaše požiadavky na spokojný výlet vyrieši nová reštaurácia Panorama v babyfriendly štandarde. V Bachledke chceme, aby bola príroda a zážitky v nej prístupné všetkým, a tak celý výlet od nástupu na lanovku, cez novú reštauráciu až po atrakciu Chodník korunami stromov sú bezbariérové. Pre návštevníkov tu okrem obľúbenej atrakcie Chodník korunami stromov čaká mnoho iných atrakcií, na ktoré sa môže tešiť celá rodina.

1 skipas = 17 stredísk na Slovensku aj v Poľsku

V zimnej sezóne sa stredisko premieňa na zimný raj pre lyžiarov aj nelyžiarov. Unikátom je, že stredisko navzájom spája tri doliny s prístupom z každej z nich (Bachledova dolina, Malá Franková, Jezersko). Lyžiarske zjazdovky v celkovej dĺžke 8 km ponúkajú celosezónnu garanciu snehu (umelo zasnežovaných je 6,7 km) a obsluhuje ich nová 10-miestna gondola Bachledka, 4-sedačnová lanovka v Jezersku a 5 vlekov. Bachledka je členom skupiny Tatry Super Ski, čo znamená, že na jeden skipas môžete lyžovať na Slovensku a v Poľsku až v 17 strediskách, na 57 km zjazdovkách, 91 lyžiarskych zjazdoviek a využívať 84 lyžiarskych lanoviek, či vlekov.

Najväčší detský zimný areál Bachledka Detský svet

Pre deti  je pripravená novinka – najväčší detský zimný areál  v regióne - Bachledka detský svet s lyžiarskou školou, snowcampom a plný zábavy. Rozprávkový zábavný a priateľský. Presne takýto je nový areál Bachledka detský svet, v ktorom sa deti v zime naučia lyžovať, zabavia sa, a oddýchnu si. Chcete si naplno užiť lyžovačku, ale Vaši najmenší už nevládzu? Prineste ich do nášho Snowcampu pre najmenších, ktorý sa nachádza v tomto rozprávkovom areáli s veľkou rozlohou. Deti sa v areáli môžu tešiť okrem lyžiarskej školy s profesionálnymi inštruktormi na minikolotoč, dráhu na sánkovanie, snowtubing, zázemie s detským kútikom, teplým čajom a našich animátorov. Celý areál nájdete na zjazdovke Hrebeň.

V Bachledke čaká na Vaše detí veľká lyžiarska škola, kde sa hravo a rýchlo naučia lyžovať či snowboardovať, kým Vy môžete brázdiť svahy všetkých troch dolín v stredisku. Lekcie si môžete zarezervovať aj vopred.

Online rezervácia lyžiarskej / snowboardovej lekcie priamo z pohodia domova.

Zábava aj pre nelyžiarov

Samozrejmosťou sú každý deň upravované svahy, večerné lyžovanie, požičovňa lyžiarskeho výstroja, servis lyží, bezplatné parkovanie a skibus. Stredisko ponúka širokú škálu aktivít i pre nelyžiarov. Sánkarska dráha v dĺžke 2,5 km, osvetlené klzisko v Jezersku, 20 km bežeckých tratí či wellness priamo pri svahu. Nádherné výhľady na panorámu zasnežených Belianskych Tatier si najviac vychutnáte vďaka atrakcii Chodník korunami stromov. Ten Vás miernym stúpaním dostane až do výšky 24 metrov. Počas prechádzky na Vaše deti čakajú edukačné tabule, hry, či adrenalínové zastávky. Súčasťou chodníka je aj 32 metrov vysoká vyhliadková veža s najdlhším suchým toboganom na Slovensku a adrenalínovou sieťou na vrchole.

Novootvorená reštaurácia PANORAMA v babyfriendly štandarde

Zimná dovolenka v Bachledke ponúka komfort pre všetkých. Novootvorená reštaurácia PANORAMA vyrieši všetky očakávania spokojného výletu. PANORAMA neponúka len gastro zážitok, ale aj kultúrne, oddychové či edukačné priestory pre enviromentálnu výučbu, obchod so suvenírmi a regionálnymi špecialitami a kaviareň s barom. Budova reštaurácie je ako i viaceré iné časti strediska bezbariérová. Pre rodiny je k dispozícii detský kútik a kompletné zázemie v baby friendly štandarde.

Osviežiť a doplniť energiu môžete aj bistre La Gamba, bufetoch, či v apres ski bare Hniezdo. V okolí strediska nájdete rôzne možnosti ubytovania, takže záleží už len na Vašich preferenciách, či uprednostníte luxusný hotel, rodinný penzión alebo štýlovú chalupu.

V stredisku Bachledka Ski&Sun si dovolenku či výlet užije naozaj celá rodina.

Otváracie hodiny (Lanovky, Infocentrum, Obchody, Požičovňa a servis)

Posledný vstup na Chodník je vždy hodinu pred koncom otváracej doby.

apríl – máj 9:00 – 17:00 h
jún – august 9:00 – 19:00 h
september 9:00 – 17:00 h
október – marec 9:00 – 16:00 h

Večerné lyžovanie je v prevádzke od 16:00 – 20:00.

Cenník si môžete pozriež na našej stránke https://bachledka.sk/zima/informacie/cennik

Galéria
Komentáre