Vyhláste spolu s nami slovenský rekord!

Thumbnail
Kategórie:

Príďte si užiť krásne poobedie a vyfarbite s nami SmartLight REKORDNÉ LEPORELO.

 

Počas medzinárodného dňa detí maľovali jednotlivé kúsky SmartLight REKORDNÉHO LEPORELA deti v ôsmich slovenských mestách, konkrétne v Bratislave, Trnave, Nitre, Trenčíne, Žiline, Banskej Bystrici, Poprade, Košiciach – išlo o 32 dielov leporela, a ďalšie štyri si deti vymaľujú počas záverečného podujatia 30.6.2017 v MONSTERS cafe and bar. Všetky diely sa teraz spoja do jedného celku a za účasti notára bude vyhlásený slovensky rekord.

 

 

Deti si vychutnajú bohatý program v MONSTERS cafe and bar. Rodičia si vychutnajú poobednú kávičku a deti spolu s nami vyhlásia slovenský rekord! Viac informácií o programe prinesieme už čoskoro.

 

 

Za celým projektom stojí skupina rodinných portálov KAMSDETMI.sk, DENNETABORY.sk, VYTVORME.si a KRUZKYPREDETI.sk, ktoré ponúkajú množstvo užitočných a hodnotných informácií, nápadov, myšlienok a inšpirácií týkajúcich sa rodičov a ich detí. Aj preto je veľmi dôležité využiť čas s nimi, (kým o to ešte stoja), čo najefektívnejšie. V krátkom čase môžete na týchto portáloch vyhľadať skvelé tipy na príjemné miesta, atrakcie, tábory, či rôzne iné voľnočasové aktivity v ktoromkoľvek regióne Slovenska.

 

Generálny partner projektu: SmartLight

smartlightKOMPLEXNÉ SVETELNÉ ŠTÚDIO

Firma Smart Light s.r.o. bola založená v roku 2002 a pre slovenský trh je výhradným dodávateľom dizajnových svietidiel od firiem Vistosi, Marset, Panzeri, Ole!, El Torrent,  architektonických svietidiel – Prolicht, Ivela, Forma Lighting, SLV, Leds C4, TAL, Astro, Rendl a mnohých ďalších výrobcov.

Spoločnosť je zároveň hlavným partnerom firmy Osram na Slovensku, vďaka čomu môžu ponúknuť kompletný sortiment svetelných zdrojov a príslušenstva vrátane špičkovej LED technológie.

 

Podporili nás

partneri

CHAMELEON.land  silnaspinka.sk  UNIFY  Slovenské rekordy

Podobné články