TOP kurzy & krúžky pre vaše deti

Thumbnail
Kategórie:

Prečo by mali Vaše deti navštevovať kurzy či krúžky popri škole a aké konkrétne Vám odporúčame?

5 dôvodov, prečo prihlásiť svoje dieťa na kurz či krúžok:

  • 1. Vzdelávanie sa popri škole: pre všetky deti je dobré mať mimoškolskú aktivitu, pri ktorej sa rozvíjajú a vzdelávajú aj iným spôsobom ako v škole. Akákoľvek aktivita mimo školy, ktorá ich baví, im rozhodne neuškodí. Aj keď ide často a formu zábavy, predsalen ich to rozvíja – fyzicky aj mentálne.
  • 2. Hľadanie seba samého: deti by si počas školy či štúdia mali vyskúšať čo najviac aktivít, aby sami zistili, čo ich baví, k čomu inklinujú, aké majú predispozície.. V dnešnej dobe je bežné, že študenti skončia školu, a nevedia, čo vlastne chcú, lebo nikdy nič nové okrem učenia sa do školy nevyskúšali. Snažte sa tomuto príkladu vyhnúť.
  • 3. Nadobúdanie trpezlivosti či vytrvalosti: každá aktivita, ktorej sa dieťa venuje dlhší čas, ho učí trpezlivosti či vytrvalosti, rozširuje jeho obzory v danom odbore, a učí dieťa, že keď niečo chce, a dostatočne na tom pracuje, tak to môže dosiahnuť. Všetky tieto predpoklady sú veľmi dobré v budúcnosti Vášho dieťaťa – či už na vysokej škole, v práci, alebo aj v súkromnom živote.
  • 4. Noví kamaráti: v danom krúžku môžu Vaše deti spoznať nových kamarátov. Okrem toho sa učia socializovať v novom prostredí.
  • 5. Zábava a odreagovanie: krúžky aj kurzy by nemali byť len o vzdelávaní a učení sa – deti by sa pri nich mali uvoľniť a zabaviť popri škole, zažiť niečo nové a zaujímavé. 🙂

Vybrali sme pre Vás zopár podnetných a zaujímavých krúžkov, ktoré budú Vaše deti milovať. Nemáme v úmysle vytvoriť ucelený prehľad všetkých voľnočasových aktivít pre deti, len Vám priniesť našu odporúčanú vzorku! NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ!

 

KRAV MAGA pre deti

Krav Maga je systém sebaobrany, ktorý je vhodný pre mužov, ženy, ale aj pre tých najmenších. A to je dôvod, prečo sme sa v KMA rozhodli organizovať okrem tréningov pre dospelých aj tréningy KRAV MAGA KIDS, ktoré sú určené pre deti už od 6 rokov.

KRAV MAGA KIDS je tréning systému sebaobrany Krav Maga, ktorý je špeciálne prispôsobený pre výuku detí a mládeže. Ide o výučbu praktickej a efektívnej sebaobrany formou, ktorá sa značne odlišuje od tradičnej výuky sebaobrany známej z tréningov pre dospelých. KRAV MAGA KIDS je teda program pripravený tak, aby si deti osvojili najzákladnejšie techniky Krav Magy hlavne formou zábavy a hier v dynamickom prostredí pod vedením licencovaných inštruktorov. Tréningy sú rozdelené podľa veku detí na:

Krav Maga Junior (od 6r.-11r.)

Krav Maga Teen (od 12r. vyššie)

Pri výučbe osobitým prístupom dbáme na funkčnosť a pripravenosť detí, aby boli schopné riešiť problémové a krízové situácie, do ktorých sa môžu dostať v každodennom živote. Určite nám dá nejeden rodič za pravdu, ak povieme, že v dnešnej dobe sa musia deti naučiť čeliť veľkému množstvu problémov od šikanovania, rôznych verbálnych  útokov, až po fyzické napadnutia ako zo strany rovesníkov, tak aj zo strany dospelých. Nuž a práve v KMA ich naučíme, ako jednotlivé takéto situácie zvládať.

Navyše, KRAV MAGA KIDS vedie deti k hodnotám, ako sú disciplína, ovládanie emócií, rešpekt a úcta, na ktoré akoby sa v dnešnej spoločnosti pri výchove novej generácie pomaly zabúdalo. Taktiež je to spôsob ako deťom dopriať dostatok zdravého pohybu či zdravo zvýšiť ich sebavedomie, sebadôveru a v neposlednom rade aj samostatnosť.

Ak teda hľadáte aktivitu, ktorá by vašim deťom ponúkla zmysluplné vyplnenie voľného času, ak im chcete dopriať viac pohybu a zároveň niečo, čo by ich bavilo a motivovalo, potom je KRAV MAGA KIDS tou správnou voľbou. Nie len že sa vaše deti zabavia a zašportujú si, ale sa tiež naučia základy sebaobrany, ktoré im v mnohých situáciách môžu dokonca zachrániť aj život.

kids

 

BABY BALANCE – Rovnováha nielen v pohybe

Prečo chodiť na cvičenie? Cvičenie s deťmi a rodičmi Baby Balance nezahŕňa len súbor pohybových činností. Ide o pedagogický projekt, ktorý sa venuje podpore rodičov v oblasti raného vzdelávania, ktoré môžu následne realizovať aj v domácom prostredí.

Príďte si zabalansovať a my vám pomôžeme spoznať Vaše dieťatko ešte lepšie. Inšpirujeme vás k vhodnej a rozmanitej stimulácii Vášho dieťatka tak, aby bol čo najviac využitý jeho vývinový potenciál. Rozvoj dieťatka primárne v 1. roku života je úžasná, čarovná a rýchla súhra spôsobilostí, ktoré bude dieťa využívať po celý život. Na dobrom začiatku záleží.

 

KRÚŽKY PRE DETI

kruzkypredeti2020-2021-636x358

Po lete plnom zábavy a oddychu je tu opäť škola. Aby školský rok nebol len o učení a povinnostiach, prihláste svoje deti na naše záujmové krúžky. Veľmi radi plnohodnotne vyplníme deťom ich voľný čas v škôlke, v rámci školskej družiny alebo po škole. Hravou a zábavnou formou ich zoznámime s cudzími jazykmi, tajmi vedných odborov, programovaním, prípravou vlastného videa či budovaním zručností. Vaša spokojnosť a spokojnosť Vašich detí je pre nás prvoradá a preto neustále zdokonaľujeme našu ponuku a každým rokom rozširujeme naše portfólio novými druhmi aktivít.  Krúžky učíme v základných školách, materských škôlkach a v online prostredí.  Ak ste v našej ponuke nenašli Vašu školu či škôlku, neváhajte nás kontaktovať, pokúsime krúžok zorganizovať aj pre Vaše deti.

Vyberte si z pestrej ponuky:

– Angličtina s Wattsenglish –  krúžok anglického jazyka pre predškolákov i školákov.
– Deutsch is easy – nemčina hrou, ktorá deti baví.
– Veda nás baví
– Hravá joga
– Športujeme hravo

Viac informácií nájdete TU

TOWER ACADEMYZážitok z učenia

TOWER ACADEMY ti ponúka parádne kurzy angličtiny pre deti a teenagerov od 6 do 14 rokov do plné zaujímavých aktivít, ktoré naplno rozvinú tvoj potenciál. Kurz je navrhnutý v spolupráci so spoločnosťou CAMBRIDGE, ktorá je zárukou kvalitného vzdelávania detí. Navyše naše MINI SKUPINY (iba 3 až 6 detí v skupine) garantujú individuálny prístup lektora ku každému študentovi. Všetci lektori TOWER ACADEMY sú školení metodičkou, ako učiť moderne a zároveň efektívne. Kurzy majú svoj systém a štruktúru, ale zároveň aj priestor pre zábavu a kreativitu.  

KURZY PRE DETI:
Naše kurzy pre deti „SUPER MINDS“ zlepšujú u detí hlavne schopnosť myslieť v angličtine, využíva ich fantáziukreativitu priamo pri učení.
Deti sú rozdelené do skupín podľa veku nasledovne: prváci + druháci / tretiaci + štvrtáci. Intenzita kurzu je 1 x 60 minút týždenne, vždy od 15.45 do 16:45 hod. Na výber sú dni PONDELKY alebo STREDY.  Nižšie nájdeš REZERVAČKU, kde si zvolíš svoje preferencie a my ťa následne budeme kontaktovať.

KURZY PRE TEENAGEROV:
S našimi kurzami pre teenagerov „PREPARE“ budú vaše deti dokonale pripravené používať angličtinu v reálnych situáciách. Výrazne sa zlepšia v konverzácii, gramatike a slovnej zásobe. Náš kurz ich naučí aj prezentovať priamo v angličtine a pripraví ich aj na medzinárodnú CAMBRIDGE skúšku! Deti sú rozdelené do skupín podľa veku nasledovne: piataci + šiestaci / siedmaci + ôsmaci. Intenzita kurzu je 1 x 90 minút týždenne, vždy od 15.15 do 16:45 hod. Na výber sú dni STREDY alebo ŠTVRTKY.  Nižšie nájdeš REZERVAČKU, kde si zvolíš svoje preferencie a my ťa následne budeme kontaktovať.

tower

VAVA Land – miesto pre teba

Vitajte v modernej športovo-vzdelávacej krajine, ktorá sídli v mestskej časti Ružinov. Ponúkame obrovskú a fantastickú škálu športových a voľnočasových aktivít pre batoľatá, deti, mladých ľudí a rodiny ako napr. fyzio skupinové kurzy pre deti, športové krúžky ako parkour, pohybovú prípravu, tanečné krúžky – hiphop a balet a veľké množstvo aktivít vrátane cvičenia v telocvični pre deti a dospelých, narodeninových osláv, športových, umeleckých a hobby krúžkov, vzdelávacích aktivít alebo len tak príjemné posedenie pri kávičke.

V rámci juniorov Vám taktiež ponúkame doučovanie na Testovanie 9 na prijímačky, doučovanie piatakov na osemročné gymnáziá a na prijímačky na bilingválne gymnáziá. U nás v ponuke nájdete aj veľké množstvo jazykových kurzov a kreatívnych kurzov.

Pre spoločne strávený čas máme v ponuke víkendové akcie pre deti napr. grilovačku, NERF ligu, NINJA faktor, rôzne druhy workshopov a tematicky zameraných akcií. V prípade priaznivého počasia využívame na športové aktivity novovybudované vonkajšie NINJA ihrisko.

Disponujeme kompletne vybavenou telocvičňou s doskokovým molitanovým bazénom, tatami a vybavením pre tréningy s dospelými, zrkadlovými sálami a učebňami.

Sídlime v mestskej časti Ružinov v rozvíjajúcej sa lokalite NUPPU – Hraničná 24.

Detské tanečné kurzy v Riverpark Dance School

Tanečná škola Riverpark Dance School má v ponuke tanečné ako aj pohybové kurzy, kde deti zažijú množstvo zábavy a naučia sa základy tanečných prvkov, držanie tela či vnímanie hudby.

  • individuálny prístup pod vedením skúsených lektorov
  • čisté a dezinfikované priestory na nábreží Dunaja
  • dôraz na správne držanie tela
  • možnosť dať si kávičku, čaj či chutné špeciality v našom Dance Bare

V ponuke: Tanečná príprava pre deti 5-7 rokov, Tanečná príprava pre deti 7-9 rokov, Klasický tanec pre deti od 5-9 rokov, Street Dance pre deti od 6-11 rokov, Jazz „basics“ deti od 9-11 rokov, Modern Jazz pre deti 11-14 rokov.

Rezervácie a info na: recepcia@riverparkdanceschool.sk, alebo +421 (0)910 373 373

detskekurzy_od septembra

Podobné články