TIPY NA LETNÉ TÁBORY 2024

Thumbnail
Kategórie:

S príchodom letných mesiacov začínajú rodičia aktívne vyhľadávať možnosti, ktoré by zaručili nielen bezpečné, ale aj stimulujúce letné prázdniny pre ich deti.

Letné tábory sa stávajú dôležitou súčasťou plánovania voľného času, pretože ponúkajú nielen zábavu, ale aj možnosť rozvoja zručností, vzdelávania a tvorivej sebarealizácie. S ohľadom na túto potrebu sme sa rozhodli vytvoriť článok plný užitočných tipov na letné tábory 2024. Naším cieľom je poskytnúť rodičom zrozumiteľný prehľad rôznych táborových možností, aby mohli nájsť ten najvhodnejší pre svoje deti.

V našom článku sa neobmedzujeme len na jednotlivé tábory, ale aj na široké spektrum letných aktivít a programov, ktoré ponúkajú. Ide o športové tábory, umelecké dielne, vedecké kempy, dobrodružné výpravy do prírody, jazykové kurzy a mnoho ďalších. Pri každej ponúkanej možnosti sa zameriavame na detailný popis programu, zameranie tábora, vekové skupiny, ceny a doplnkové služby.

Sme presvedčení, že každé dieťa má svoje jedinečné záujmy a talenty, preto sme sa snažili zahrnúť do našej ponuky rôznorodé typy táborov, ktoré spĺňajú potreby a očakávania rôznych detí. Našim zámerom je byť spoľahlivým zdrojom informácií pre rodičov, ktorí sa snažia vybrať taký tábor, ktorý zabezpečí deťom nezabudnuteľnú a obohacujúcu letnú skúsenosť. Dôrazne podporujeme rôznorodosť ponúk, pretože veríme, že každé dieťa by malo mať príležitosť objaviť a rozvinúť svoj potenciál v bezpečnom a podnetnom prostredí počas letných prázdnin.

Ak hľadáte inšpiráciu alebo informácie o letných táboroch 2024, ste na správnom mieste. Pripojte sa k nám a objavte svet možností, ktoré letné tábory ponúkajú a zabezpečte svojmu dieťaťu nezabudnuteľné letné dobrodružstvo plné zábavy, vzdelania a nových priateľstiev.

Ďalšie užitočné tipy na letné tábory nájdete aj TU!

 

POBYTOVETABORY.sk | By ChameleonLand

Dožičte svojim deťom prežiť šesťpobytových dní v krásnej dubodielskej prírode, s koňmi a v prostredí  Kaštieľa Patrovec neďaleko od Trenčína.

Pobytový tábor RÓDEO KEMP PATROVEC je zameraný na jazdeckú školu pre začiatočníkov aj pokročilých. Pod vedením skúsených inštruktorov sa deti naučia o kone starať, čistiť ich, česať, kŕmiť, ale hlavne na nich jazdiť. Okrem toho budeme hľadať stratený poklad, zabavíme sa v originálnych hrách či zasúťažíme v tradičných športových disciplínach. Na deti čakajú kreatívne dielne, nočná hra, opekačka i pravá táborová diskotéka. Neváhajte, nenechajte deti sedieť doma, ale radšej na koni!

Pobytový tábor je určený pre deti vo veku od 6 do 14 rokov, s určitou mierou samostatnosti. Skvelá atmosféra, nové priateľstvá, bohatý a pestrý program –  toto všetko čaká na deti, ktoré už dnes môžete prihlásiť do spomínaného pobytového tábora.

Aj v tomto roku môžete využiť Objednaj TERAZ a zaplať POTOM. Akceptujeme všetky rezervácie vytvorené v tomto roku, ak sumu za pobytový tábor pre vaše deti uhradíte najneskôr do 30 pracovných dní pred začiatkom turnusu tábora, ktorý ste si objednali.

 

DENNETABORY.sk | By ChameleonLand

Občianske združenie Preliezka sa už 20 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov v Bratislave, Trnave, Trenčíne a blízkom okolí. Naša táborová ponuka na zábavné LETO 2023 sa rozrástla o ďalšie tábory – športovéso zvieratkami alebo kreatívny, ktorý si vyberiete?

Veselí vodáci – obľúbený letný tábor, ktorý sa odohráva na Karloveskom ramene. Počas výcviku na vode sa veselí vodáci oboznámia s rôznymi druhmi vodných športov, vodáckou výbavou a naučia sa správať v krízových situáciách, ktoré číhajú na vode a v jej blízkosti.

Dobrodružní indiáni Trenčín – denný tábor pre všetky veselé deťúrence z Trenčína a okolia, kde sme v krásnom prostredí Kaštieľa Patrovec pripravili pre malých milovníkov zvieratiek kopec nových zvieratkovských zážitkov, zahráme rôzne hry a samozrejme nezabudneme ani na kúpalisko.

Smelí výletníci Trnava – tábor ako stvorený pre deti, ktoré rady spoznávajú svet a jeho históriu, ktoré sa rady šantia, milujú zvieratá, slniečko, dobrodružstvo a vietor vo vlasoch.

Celú ponuku našich tematických táborov nájdete na webe DENNETABORY.sk, spolu s lokalitami a podrobnými informáciami!

Denné tábory pre TEENagerov!

Denné tábor iba pre -násťročných! Doprajte svojim teenagerom prázdninový týždeň plný zábavy, cool atrakcií a nových priateľstiev.

Tábory sú vhodné pre chalanov a baby vo veku od 11 do 15 rokov. Program v našich TEEN táboroch je prispôsobený ich veku a je mimoriadne pestrý a postavený na tých najzaujímavejších  zážitkoch.

ČAS: Po – Pia od 7:45 do 17:00

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým aktivitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čísle +421905756043

 

Tábor plný zábavy v Dome umenia

Jedinečný denný tábor, ktorý ponúka bohatý program plný hier, súťaží, športových aktivít, ako aj tanca, spevu, herectva. Deti si vyskúšajú tiež dabing, zažijú ninja dráhu a skúsia nadabovať rozprávku. Navštívia rodinnú bio farmu a uvidia ukážku a interakciu s pravým parašutistom. Celodenná strava, pitný režim a skvelé výlety v Bratislave zabezpečené. Na záver si všetci zahrajú a zaspievajú táborovú skladbu. Zabezpečení sú profesionálni animátori a lektori.

  • zamerané na kreativitu a tvorivosť
  • množstvo zábavy a aktivít
  • prehĺbenie všeobecných znalostí a rozhľadu u detí
  • dbáme na množstvo pohybu a zdravie detí
  • motivácia a tímová práca

Cena: 195 € / so všetkým, možnosť súrodeneckej zľavy

Termíny: 22.-26. júl 2024 / 19.-23. august 2024

Prihlasovanie na recepcia@rdsartgroup.sk

 

Veselá veda Slovensko – Vytvárame Nezabudnuteľné Letné Zážitky pre Deti

Veselá veda Slovensko je organizácia, ktorá sa špecializuje na letné tábory a popoludňajšie aktivity pre deti vo veku od 6 do 12 rokov. S radosťou ponúkame širokú škálu aktivít, ktoré rozvíjajú nielen fyzické, ale aj mentálne schopnosti detí. Naše letné tábory sú navrhnuté s dôrazom na vzdelávanie, kreativitu a zábavu. Sme presvedčení, že letné prázdniny sú ideálnym časom na obohatenie detí novými skúsenosťami a priateľstvami.

Náš tím kvalifikovaných inštruktorov zabezpečuje, aby bol každý týždeň plný pestrej palety aktivít vrátane vedeckých experimentov, športu a dobrodružstva v prírode. Veríme, že každé dieťa je jedinečné a snažíme sa poskytnúť prostredie, kde môžu rozvíjať svoje nadanie a záujmy. Okrem toho, chceme, aby naše aktivity neboli len príležitosťou pre deti, ale aj pre rodičov, aby mohli svoje deti vidieť rásť, vytvárať a spolu s nimi zažívať radostné chvíle.

Ak hľadáte letný tábor s výnimočným programom, ktorý podporuje celkový rozvoj vášho dieťaťa, pridajte sa k Veselej vede. Spolu vytvárame nezabudnuteľné letné zážitky pre deti, ktoré ich budú sprevádzať celým životom.

Tešíme sa na spoluprácu a na to, že spolu poskytneme deťom nezabudnuteľný letný zážitok plný zábavy a vzdelávania.

 

AKČNÉ HANGAIR TÁBORY – skateboarding, kolobežky a šport mix kemp

Chcú vaše deti zažiť neopakovateľné leto? Z našej ponuky letných denných táborov v Bratislave si určite vyberie každý mladý športovec.

Potešte svoje deti netradičným akčným táborom. Letný denný tábor (kemp) je zameraný na aktívnu mládež, ktorá chce zažiť akčné leto. Či už sa potrebujú naučiť alebo zlepšiť techniku, zdokonaliť v trikoch či len vyblázniť na trampolínach – naši skúsení inštruktori sú presne tí, ktorí spravia všetko preto, aby boli deti spokojné a napredovali.

Program sa prispôsobuje priamo potrebám detí, ktoré sa daného tábora zúčastnia. K dispozícií sú gymnastické plochy s rôznym moderným vybavením, trampolíny, penový bazén… Šmykľavka na snow – tubingových kolesách z veže patrí medzi top aktivity pre deti. V prípade pekného počasia deti čakajú aj outdoor aktivity či výlety do skateparkov.

Zameranie: Deti majú na výber z 3 druhov: SKATEBOARDING, KOLOBEŽKA, SPORT MIX
Termíny: JÚL, AUGUST 2024
Pre koho: Deti od 8 do 15 rokov
Od: 169€ / týždeň
Kde: HANGAIR akadémia akčných športov, Pri Starom Letisku 3/B, Bratislava – Vajnory
Strava zahŕňa desiatu, obed, olovrant, snacky + celodenný pitný režim. Okrem toho si deti môžu niečo malé kúpiť aj v Hangair kaviarni.

 

HAPPYKIDS tábory

Prečo sme íní? 

… lebo s nami majú všetky deti aj ich rodičia vždy úsmev na tvári. 🙂

VIAC NEŽ LEN EXPERTI

V Happy Kids nie sme len aktívni alebo bývalí, nadaní športovci. Sme predovšetkým pedagógovia. Športové tábory vedieme tak, aby z nich mali deti radosť, cítili sa s nami v bezpečí a boli tak motivované športovať stále viac a viac. Okrem toho, že sme všetci absolventmi Fakulty telesnej výchovy a športu na Univerzite Komenského v Bratislave, prevažne v odbore trénerstvo, sme tiež držiteľmi niekoľkých licencií a certifikátov. Napredovať nás jednoducho baví.

Denné/Pobytové tábory:

Happy Kids Vám ponúka tábory nielen počas letných prázdnin, ale počas prázdnin v celom  školskom roku. V našich táboroch si Vaše detičky majú možnosť vyskúšať množstvo rôznych športov, zažijú mnohé dobrodružstvá a spoznajú nových priateľov . Profesionálny dohľad našich trénerov a animátorov, zdravú strava (zahŕňajúcu ovocie, zeleninu) a pitný režim sú samozrejme v rámci kurzu zabezpečené. Vyberte si ten pravý tábor pre Vaše dieťa a strávte prázdniny plné športu a zábavy s nami!

 

LOGISCOOL MINECRAFT, ROBLOX, LEGO A HACKER TÁBORY

Je vaše dieťa pripravené na nové dobrodružstvo? Je pripravené naučiť sa niečo nové, digitálne?

Ak hľadáte skutočne zábavný a užitočný letný tábor pre Vaše dieťa, ste na správnom mieste. V táboroch Logiscool sa deti naučia programovať, designovať Minecraft alebo Roblox, ovládať LEGO roboty, natáčať a strihať videá a veľa iného! Pre všetky tábory máme podrobne vypracované osnovy, takže okrem zábavy sa deti naučia veľa nových a užitočných vecí.

V dopoludňajších hodinách prebieha odborný program v triedach, ktorý súvisí s výberom  tábora pre vaše dieťa. Poobede sa deti môžu tešiť na program vonku pod vedením skúsených animátorov, napríklad návšteva ZOO alebo múzei, športové aktivity, loptové hry a súťaže v parku, na ihrisku alebo na kúpalisku.

Okrem toho získajú aj veľa nových kamarátov.

Denné tábory sa konajú: v Bratislave, Nitre, Trnave, Žiline, Prešove, Martine, v Nových Zámkoch či Stupave! (aktuálne informácie o termínoch táborov nájdete na stránke tu: https://www.logiscool.com/sk/programs/camps) .

Rovnaké tematické programy vo forme poldenných táborov môžu deti absolvovať aj online.

Tábory sú určené pre deti vo veku 6 – 14 rokov a prebiehajú v týždni od 8:00 do 16:00. Staršie deti môžu absolvovať letné kurzy programovania vo forme poldenných táborov.

Cena celodenných táborov je v rozpätí 169 € – 214 €. Konečná cena závisí od typu tábora a môže byť v jednotlivých regiónoch odlišná.

Podobné články