ĎALŠIE TIPY NA LETNÉ TÁBORY 2024

Thumbnail
Kategórie:

Zaujímavé tipy na letné tábory 2024 vás zavedú do sveta plného možností a príležitostí pre vaše deti.

Od dobrodružstiev v prírode, po vzrušenie pri športových aktivitách, cez inšpiratívne umelecké dielne a počítačové tábory …. Naše odporúčania pokryjú širokú škálu záujmov a vekových kategórií, aby si každé dieťa mohlo nájsť to pravé. S podrobnými popismi programov, výhodami a cenovými informáciami budete mať všetko, čo potrebujete na jednom mieste pre dokonalé rozhodnutie pri výbere letného tábora pre vaše deti. S našimi tipmi získate prehľad, ktorý vám pomôže pri rozhodovaní o tom najlepšom letnom tábore pre vaše dieťa.

Nezmeškajte šancu zabezpečiť svojmu dieťaťu nezabudnuteľné letné dobrodružstvo plné vzrušujúcich aktivít, nových priateľstiev a príležitostí na osobný rozvoj. S našimi tipmi na letné tábory 2024 budete mať všetko, čo potrebujete na to, aby letné prázdniny vašich detí boli plné zábavy a vzrušujúcich zážitkov.

Ďalšie užitočné tipy na letné tábory nájdete aj TU!

DENNETABORY.sk | By ChameleonLand

Občianske združenie Preliezka sa už 20 rokov venuje organizovaniu denných detských táborov v Bratislave, Trnave, Trenčíne a blízkom okolí. Naša táborová ponuka na zábavné LETO 2023 sa rozrástla o ďalšie tábory – športovéso zvieratkami alebo kreatívny, ktorý si vyberiete?

Veselí vodáci – obľúbený letný tábor, ktorý sa odohráva na Karloveskom ramene. Počas výcviku na vode sa veselí vodáci oboznámia s rôznymi druhmi vodných športov, vodáckou výbavou a naučia sa správať v krízových situáciách, ktoré číhajú na vode a v jej blízkosti.

Dobrodružní indiáni Trenčín – denný tábor pre všetky veselé deťúrence z Trenčína a okolia, kde sme v krásnom prostredí Kaštieľa Patrovec pripravili pre malých milovníkov zvieratiek kopec nových zvieratkovských zážitkov, zahráme rôzne hry a samozrejme nezabudneme ani na kúpalisko.

Smelí výletníci Trnava – tábor ako stvorený pre deti, ktoré rady spoznávajú svet a jeho históriu, ktoré sa rady šantia, milujú zvieratá, slniečko, dobrodružstvo a vietor vo vlasoch.

Celú ponuku našich tematických táborov nájdete na webe DENNETABORY.sk, spolu s lokalitami a podrobnými informáciami!

Denné tábory pre TEENagerov!

Denné tábor iba pre -násťročných! Doprajte svojim teenagerom prázdninový týždeň plný zábavy, cool atrakcií a nových priateľstiev.

Tábory sú vhodné pre chalanov a baby vo veku od 11 do 15 rokov. Program v našich TEEN táboroch je prispôsobený ich veku a je mimoriadne pestrý a postavený na tých najzaujímavejších  zážitkoch.

ČAS: Po – Pia od 7:45 do 17:00

STRAVOVANIE: Deťom zabezpečujeme celodennú stravu a pitný režim vo všetkých našich táboroch. Desiaty, obedy a olovrant pripravujeme na základe vhodných nutričných hodnôt s dôrazom k jednotlivým aktivitám detí na táboroch.

ČASTÉ OTÁZKY: Na všetky časté otázky nájdete odpovede v našej sekcií na webe TU! Pokiaľ by sme mali akékoľvek ďalšie otázky, na ktoré ste nenašli odpoveď sme tu pre Vás vždy na info@dennetabory.sk alebo na telefónnom čísle +421905756043

 

Denné počítačové tábory v Bratislave

Zábava a nové vedomosti pre malých kamarátov – už 16. ročník pripravujeme pre deti od 10 do 18 rokov počítačové tábory, ktoré prebiehajú dennou formou od 8:00 do 16:00 hod. v našich počítačových učebniach v Bratislave. Hovoríme im počítačové tábory, pretože na každom z nich používame aktívne počítače, ale ich záber je oveľa širší. Naše tábory sa podstatne líšia od vyučovania v škole. Sú tisíckrát lepšie, pretože kladieme veľký dôraz na obsah a zmysluplnosť výuky, a zároveň rešpektujeme to, že sú prázdniny – preto sa nové veci učíme hravou a nenásilnou formou.

Ak ťa  bavia veci okolo počítačov a chceš využívať počítač aj na iné činnosti ako sú hry alebo pozeranie filmov, sú naše tábory pre teba ako stvorené. Naučíme sa cez leto kopec veľmi praktických vecí, ktoré sa v škole určite učiť nebudete. Tvoje vedomosti a zručnosti budú všetci kamoši a kamošky obdivovať (a asi aj závidieť). Poď do nášho tábora a zaži nový spôsob získavania vedomostí hrou, kopec zábavy, spoznaj nových kamarátov a odnesieš si vedomosti, ale aj veľa skvelých zážitkov. Stavíme sa, že na tábor do konca života nezabudneš a budeš ďakovať rodičom, že ťa naň prihlásili.

Odporúčaná veková skupina: 10 – 18 rokov

Cena tábora: 200€ s DPH / dieťa / týždeň

Možné zľavy: získajte tábor za zvýhodnenú cenu 190,00 € s DPH v prípade, že ste v roku 2019 – 2024 absolvovali u nás akýkoľvek kurz, tábor alebo na jeden termín tábora prihlásite aspoň 2 účastníkov.

Kalendár a harmonogram táborov pre leto 2024:

LINK: Denné počítačové tábory 2024 v Bratislave (itlearning.sk)

 

Letné aktivity s Rytierskym rádom sv. Gorazda

Zaži leto s rytiermi!

Príďte aj tento rok medzi nás a zažite kopu veselých zážitkov, tvorivých dielní, športových aktivít a výletov! Fungujeme od roku 2001 a pripravujeme spolu s mladými dobrovoľníkmi pestrý program pre deti a mládež. Našim cieľom je ukázať deťom hodnotu priateľstva a poskytnúť im v bezpečnom prostredí možnosť rozvíjať svoje talenty. Na pobytovom tábore sa tínedžeri naučia hospodáriť s peniazmi, variť, piecť vlastný chlieb a plánovať si deň aj s hrami a špeciálne i s nočnou hrou.

Na každom turnuse sa vydáme na jednodňový výlet autobusom, vyrobíme veľa zaujímavých výrobkov a strávime čo najviac času pohybom na čerstvom vzduchu. Počas celého pobytu majú deti zabezpečeného zdravotníka. V cene aktivít je zahrnutá celodenná strava (ak máte dieťa s intoleranciami alebo alergiami, nie je problém, stravu prispôsobíme každému na mieru), pitný režim, výlet, pomôcky na tvorenie a táborové tričká.

Naša ponuka:

Cesta tam a zas naspäť s hobitom pre deti od 5 – 14 rokov (denný tábor) 1.7. do 4.7.2024;

Hry bez hraníc pre deti od 5 – 14 rokov (denný tábor) 15.7. do 19.7.2024;

Mami, ukľudni sa! pre deti od 12 – 18 rokov (pobytový tábor) 8.7. do 10.7.2024 a 11.7. do 12.7.2024.

Tešíme sa na Vás a Vaše ratolesti a veríme, že Vaše deti u nás zažijú veľa krásneho a nadviažu nové priateľstvá 🙂

 

KUNG FU CAMP 2024

Letný camp pre deti a mládež v šaštínskych lesoch. Leto plné zábavy, bojových umení a novej akčnej kung fu rozprávky Kotman. Tréningy bojových umení, sebaobrana, work out, kúpanie, výlety, hudba, zakladanie ohňa, stavba a hry v pevnosti Walla, výroba zošitov, aktivity, dixit, návšteva baziliky v Šaštíne a samozrejme natáčanie pokračovania letnej campovej akčnej rozprávky Kotman.

Termíny campu:

  1. 07. – 20. 07. 2024
  2. 07. – 27.07. 2024
  3. 07. – 3. 8. 2024
  4. 08. – 11. 08. 2024

✔ Miesto: Šaštín Stráže – Gazárka

✔ Strava: 3x denne  (raňajky, obed, večera) , pitný režim

✔ Ubytovanie: Ubytovanie je realizované v murovanej chate.

✔ Vybavenie: štandardné vybavenie chaty, izby, TV, 2 WC, 2 sprchy, chladnička, mikrovlnka, cvičisko, ohnisko, terasa, priestor na oddych, ranné rozcvičky, tréningy a hry.

✔ Doprava na camp je individuálna.

Účastnícke poplatky: 1 turnus:   180 €, 2 turnusy: 280 €

Registrujte sa TU na našom podujatí.

 

Denné tábory v BalanceDome

V našom rodinnom centre BalanceDom v srdci Ružinova vám ponúkame denné tábory pre rôzne vekové skupiny a záujmy vašich detičiek.

Na svoje si u nás prídu gymnastky, milovníci umenia (máme výtvarný tábor a divadelný tábor), Monte s Evi ponúkne Vesmírnu a Dinosauriu Odyseu, vyskúšať si môžu aj Školu Intuície a jazykový tábor so školou VEVE.

Pre najmenšie detičky od 3 rokov máme v ponuke tábor Planetka MIA alebo tábor v spolupráci s Baby Balance.

Naše centrum ponuka vynovené priestory a rozľahlú záhradu. Kedykoľvek počas dňa si môžeťe u nás posedieť a ponúknuť sa výbornou kávou, čerstvými limonádami, domácimi koláčmi a schladiť sa nanukami. Určite si u nás vyberiete 🙂

Kompletnú ponuku nájdete na našej stranke: http://balancedom.sk/aktivity-pre-deti/

 

 

Podobné články