VIANOČNÁ KOLEDA

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Zapojte sa do našej Vianočnej súťaže o skvelé ceny!

Pevne veríme, že tohtoročné Vianoce budú plné radosti, tajomna, očakávania a detského smiechu. Nič viac si neželáme! Preto Vám prinášame súťaž VIANOČNÚ KOLEDU, do ktorej sa zapojili naši partneri a poskytli nám ceny do súťaže. Vy sa môžete zapojiť do súťaže o neuveriteľné ceny. Stačí, ak správne doplníte chýbajúce slová z vianočných kolied nižšie, odošlete formulár a budete si držať palce!

Rodiny s deťmi sa môžu tešiť na hodnotné ceny, akými sú rodinný wellness pobyt, ročné predplatné časopisu Svet zvierat, lyžovanie v Gorgyho lyžiarskej škole, vouchery do kín Cinemax, fusakle, …… a mnoho ďalších. Šance na výhru sú vysoké, stačí len odvaha a chuť súťažiť.

Generálny partner

Príďte si svietidlo vybrať osobne. V showroome Smart Light vytvorili na 800 m2 výstavnej plochy galériu svietidiel. Všetky svietidlá sú plne funkčné a riadené sofistikovaným systémom.

Ako vybrať farbu svetla či žiarovky? Každá miestnosť má iné nároky

Svetlo ovplyvňuje nielen to, ako naše priestory vyzerajú, ale aj ako sa v nich cítime. Správnou kombináciou štýlu, typu, umiestnenia a farby dokážeme miestnostiam prepožičať želanú atmosféru. V dnešnom článku vám poradíme, ako vybrať vhodnú farbu svetla či žiarovky.

👇 ZOZNAM CIEN 👇

❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️

 

🎄 SÚŤAŽNÁ ÚLOHA 🎄

Čas vianoc a adventu je časom radosti.

Doplňte 2 správne  slová chýbajúce v texte koledy.

„Ja ti nesiem dve kozičky, by ti zohriali ……..?,
ja zas …….? málo, by ťa líčko hrialo.

👇 SÚŤAŽ TU 👇