Súťaž o balíček kníh pre celú rodinu!

Thumbnail

Súťaž bola ukončená

Zapojte sa spolu s nami do knižnej súťaže, do ktorej venovalo ceny vydavateľstvo Grada. Vo výhernom balíčku si knižku nájde každý člen rodiny.

Vydavateľstvo Grada sa venuje vydávaniu kníh už viac ako 30 rokov a svoje portfólio rozširuje z odbornej literatúry na všetky žánre. Vy sa môžete zapojiť do súťaže o balíček 3 kníh, ktorý obsahuje „z každého rožka troška“. Stačí, ak správne odpoviete na tri otázky nižšie, odošlete formulár a budete si držať palce!

V knižnom balíčku sa nachádzajú čerstvé novinky. Pre maminku romantická knižka z bestellerovej série od Julie Caplinovej – Hotelík na Islande, ktorá čitateľky tentokrát vezme do krajiny ľadu a horúcich gejzírov. Práve na Island sa vydáva ambiciózna Lucy keď príde o prestížnu prácu a je nútená prijať pozíciu manažérky malého útulného hotelíka Polárna žiara. Netuší, že ju tam čaká jedno veľké dobrodružstvo, kúzelná polárna žiara, mrazivá zima, horúce pramene a poriadne horúca láska.

hotelik-na-islande_600x450_NL

Pre otecka sme vybrali severskú detektívku od majstra zápletiek Arneho Dahla. V piatom pokračovaní Zlom Berger a Blomová odhaľujú temné tajomstvá. V roztápajúcich sa ľadoch švédskeho súostrovia nachádzajú mŕtvoly ľudí, ktorí boli zaživa zmrazení v dusíku. Prečo sa však telá objavujú práve teraz? Vyšetrovatelia prenikajú čoraz hlbšie do priepasti ľudskej megalománie a pri pátraní po medzinárodne aktívnych vrahoch stretávajú svojich starých známych.

Zlom_Dahl_600x450_NL

Vaše detičky sa spolu s vami môžu pobaviť pri čítaní komiksu o čarodejkách Morgane a Morgavse, ktoré napísal a nakreslil oceňovaný ilustrátor Petr Kopl. Tento zábavný komiks vychádzal v časopise Čtyřlístek a čítať ho môže celá rodina. Je nie len zábavný ale aj poučný, pretože deti sa pri čítaní naučia napríklad význam farieb a správnosť ich používania.

morgana a morgavsa_600x450

Viac knižných titulov nájdete na stránkach vydavateľa www.grada.sk.

Súťaž potrvá do 20.4.2022.

Nezabudnite správne odpovedať na tri otázky nižšie a vyplniť kontaktné údaje! Všetkých výhercov budeme kontaktovať emailom resp. správou na facebooku!

Ak hľadáte podnetné tipy, ako motivovať deti k čítaniu, neprehliadnite náš článok: Ako motivovať deti k čítaniu?