SÚŤAŽ: Tipy na darčeky k MDD

Thumbnail
Kategórie:

Ako odmeniť deti tento rok k ich sviatku? Máme pre Vás niekoľko tipov aj súťaž!

Medzinárodný deň detí, to je najväčší sviatok pre naše ratolesti! Na rozdiel od narodenín môžu tento sviatok oslavovať všetky deti spoločne – a my by sme pri tom nemali chýbať! Každé dieťa by malo dostať nejakú formu odmeny či darčeka, a tak sme pre Vás pripravili náš ZOZNAM TIPOV na pekné darčeky a odmeny a navyše aj SÚŤAŽ o niekoľko cien!

TIPY NA ODMENU PRE DETI

Školské pomôcky od ŠEVT

Ševt má širokú ponuku rôznych produktov od školských potrieb po domáce pomôcky na kreslenie či maľovanie. Tieto 3 tipy sú ideálne ako odmena ku Dňu detí:

LYRA čokoláda

Ako alternatíva za rôzne sladkosti môže slúžiť čokoláda, či už vo forme tabulky, tyčinky či orieškov v čokoláde. Čokoláda LYRA síce obsahuje kakao z Kolumbijských plantáží fino de aroma, celý proces výroby však prebieha na Slovensku.

Viac o LYRE: Vyrábať čokoládu je ako stavať dom. Postup je daný, no prístup je len na vás. My sme sa rozhodli dať čokoláde čas a nikam sa neponáhľať. Využívame čo najmenej surovín a čo najviac vlastnej práce, preto by sme mohli každú časť výroby pomenovať podľa niekoho z nás. Lebo o tom to je. Mať za čokoládou skutočné mená.  Vyrábame ju ručne z kakaa Fino de Aroma, ktoré si sami spracovávame od oberania zo stromov až po praženie a výrobu kakaovej hmoty. Ak by sme chceli na chuti čokoľvek zmeniť, môžeme, ešte na strome.

lyra

 

Farebná ilustrácia od LilCastle

Lil’Castle výrobky sú jedinečné ilustrácie pre deti vytvorené v spolupráci s desiatkami slovenských umelcov. Sú vhodné ako krásna a vkusná dekorácia do detských izieb, škôl, škôlok či akéhokoľvek iného priestoru, kde o prítomnosť detí nebýva núdza. Zákazníci si môžu vybraný obrázok objednať ako samostatný plagát alebo zarámovaný v kvalitnom ráme. 

 

Hovoriace knihy IRS

Hovoriace knihy IRS si každé dieťa zamiluje. Sú plné zvukov, básničiek, príbehov, riekaniek, múdrostí, interaktívnych úloh na riešenie, ale aj informácií, ktoré deti získavajú hravou formou prikladaním hovoriaceho pera IRS na jednotlivé obrázky v knihách. Hovoriace knihy zábavnou formou motivujú deti k riešeniu úloh na základe vypočutého. Rozvíjajú tak audiovizuálnu pamäť, trénujú pozornosť i obrazotvornosť. Prinášame vám overené tituly, ktoré zabavili a naučili tisíce detí po celom Slovensku.

Hovoriace knihy sú originálne slovenské produkty – autori, ilustrátori, grafika, spíker, ako aj tlač kníh sa uskutočňuje na Slovensku. Vydavateľstvo počas obdobia 5 rokov vydalo vyše 60 titulov pre deti od 3 rokov až po dospelých. Hovoriace knihy IRS, ako aj výhodné balíčky hovoriacich kníh, nájdete iba na www.hovoriaceknihy.sk.

obrazok

Výlet do kina či divadla

Kúpte deťom lístky do kina na rozprávku, ktorá je aktuálne hraná, alebo im môžete darovať poukážku na lístky, keď budú chcieť ísť. V CINEMAXe je možné zakúpiť voucher na akékoľvek predstavenie, takže sa deti môžu rozhodnúť aj neskôr.

V SND je počas sezóny k dispozícií viacero detských predstavení – alternatíva na darček je aj výlet do divadla. KALENDÁR detských predstavení nájdete TU.

Snímka obrazovky 2019-05-01 o 11.46.47

 

Deň vo VIDA! Vedeckom centre v Brne

Najprv rozpútať tornádo a ustáť zemetrasenie, potom sa prejsť na kolese po lane niekoľko metrov nad zemou, zahaliť mesto do hustej hmly, vstúpiť do obrieho srdca, vyskúšať si moderovanie počasia alebo tréning pilota stíhačky, postaviť magnetickú sochu a nakoniec zmraziť vlastný tieň. Neuveriteľné? Nie, to všetko môžete behom jediného dňa zažiť v brnenskom zábavnom vedeckom parku VIDA! Na ploche 4500 m2 tu nájdete viac než 170 exponátov, s ktorými sa môžete hrať a objavovať tak svet okolo nás. Tým však ponuka VIDA! rozhodne nekončí.

Čas strávený v Buppi

Od ponuky rozličných pohybových aktivít, rozmanitých detských akcií, či možnosti usporiadania narodeninových osláv ponúka Buppi nespočetné množstvo zábavy rôzneho druhu v atraktívnom prostredí.

Za ich bránami na vás čakajú rôzne atrakcie plné radosti a zábavy. Maskot  Bubu Vás bude sprevádzať dobrodružstvami v džungli preliezačiek, pomôže vám zdolať prekážky bez zaváhania a ukáže vám množstvo nových hier a spoločných aktivít rôzneho druhu.  Túžba po prežití energického dobrodružstva, spoznávanie exotických krajín, šmýkanie sa na boboch v lete, čarovný svet rozprávok a omnoho viac sa môže stať skutočnosťou, ak prídete navštíviť v Buppi Detskom svete.

Výlet do Brna 

Brno je vyhľadávanou destináciou pre turistov z okolitých krajín a zaručene má čo ponúknuť aj domácim. Toto nádherné mesto Vás dokáže osloviť hneď niekoľkými vecami. Prvou je veľmi príjemná atmosféra, ktorá Vás sprevádza takmer vo všetkých zákutiach Brna. Nemôžeme zabudnúť na históriu, ktorá je jeho neodmysliteľnou súčasťou a do tretice sú to pestré aktivity, pri ktorých si každý príde na svoje. V rámci aktivít, by sme Vám radi dali zopár tipov na rodinný výlet a príjemné strávený program v kruhu blízkych – ZOZNAM TIPOV nájdete TU.

brno

 

SÚŤAŽ UKONČENÁ

ČO MÔŽETE VYHRAŤ A AKO SA ZAPOJIŤ?

Naši partneri v spolupráci s nami pre Vás pripravili niekoľko krásnych cien, ktoré môžete VYHRAŤ pre svoje deťúrence k ich sviatku? Zapojiť sa je veľmi jednoduché. Stačí, ak nám napíšete, aké zaujímavé či pekné miesto ste poslednú dobu navštívili so svojimi deťmi na Slovensku?

Niekto rád navštevuje interaktívne múzeá či galérie, niekto ide radšej na malú túru do prírody, iní preferujú návštevy kaviarne s detským kútikom, či knižnice. Rôznych miest je však na Slovensku veľa a my by sme sa od Vás o nich radi dozvedeli! 🙂 

 

[wpforms id=“115116″ title=“false“ description=“false“]

O ČO SÚŤAŽÍME:

Poukážky na nákup v predajniach ŠEVT

ŠEVT – Obchodná spoločnosť s vyše 60 ročnou tradíciou. Zastrešuje 45 kamenných predajní pod názvom ŠEVTpapiernictvo a online obchody www.sevtprerodinuwww.sevtprefirmu.sk. Sortiment je zameraný na komplexnú ponuku  školských a kancelárskych potrieb ako aj služby priamo v predajniach: Kopírovanie – laminovanie – viazanie – výrobu pečiatok.

logo

Zľava z nákupu do výšky 50Eur od LilCastle

Lil’Castle je nový slovenský e-shop s autorskými dielami určenými deťom. Práve vďaka Lil’Castlu môžete spestriť izbu svojho dieťaťa naozaj unikátnymi ilustráciami a obrazmi od slovenských umelcov. Za Lil’castle sú dve mamičky s malými deťmi, ktorým rady zútulňujú izbu. Obe sú presvedčené, že trochu umenia a fantázie by nemalo chýbať v žiadnom priestore, kde sa pohybujú deti. A tak prišli s nápadom poskytnúť jednoduchý a pohodlný spôsob vytvorenia inšpiratívneho, kreatívneho, zábavného a zároveň náučného prostredia pre všetky deti.

Sprchovací gél kids 2v1 značky WELEDA

Jemná umývacia emulzia na umývanie od hlavy až po päty nevysušuje pokožku a je šetrná k očiam. Vďaka receptúre z prírodných surovín je obzvlášť vhodná pre detskú pokožku. Weleda predstavuje značku vysoko kvalitné prírodné a BIO kozmetiky, ktorá rešpektuje životné prostredie. Korene značky siahajú až do roku 1921, takže má Weleda skúsenosť s výrobou prírodnej kozmetiky už takmer 100 rokov. V sortimente nájdete prípravky pre starostlivosť o pokožku celého tela vyrobené z tých najčistejších surovín. Za najvyššiu kvalitu čisto prírodnej kozmetiky a BIO kozmetiky ručí certifikát NATRUE.

Detské knižky od KNIHY PRE KAŽDÉHO

Sieť kníhkupectiev KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o. už 26 rokov ponúka dospelým aj deťom nielen novinky a top tituly, ale aj tisíce kníh v mimoriadnych zľavách do 80%. Nájdete ju v 14-tich predajniach v 11 mestách na Slovensku, a tiež na webovej stránke www.knihyprekazdeho.sk. KNIHY PRE KAŽDÉHO s. r. o. – bohatý výber kníh pre dospelých aj deti po celý rok za neuveriteľne nízke ceny.

Výrobky z MAKEDO

V jednoduchosti je krása. Tri základné prvky MAKEDO spoja rôzne materiály okolo vás na nové objekty, predmety, či hračky. MAKEDO podporuje kreativitu, inovatívne myslenie a zabaví vás a vaši deti na celé hodiny. S MAKEDO sú možnosti hry neobmedzené – spojte a rozpojte, vytvárajte a vylepšujte koľkokrát chcete. Kliknite na odkaz a zistite viac.

 

Obľúbené hračky zo zahraničia od Kidsworld

Kidsworld.sk alebo Svet detí je malá rodinná firma, na ktorej začiatku bol sen, priniesť na Slovensko svojim i iným deťom obľúbené hračky zo zahraničia.

Dnes sme výhradným dovozcom 4 značiek hračiek, hier a doplnkov: Djeco, Lilliputiens, autodráh Waytoplay a odrážadiel Trybike. Pri ich výbere dbáme nielen na prvotriednu kvalitu a krásny dizajn, ale i vlastnosti, ktoré podporujú deti v rozvoji ich motorických schopností, predstavivosti, logiky, tímovej spolupráce či estetického cítenia.

 

Vstupy do Buppi aj darčekové predmety

Buppi je najväčší detský svet v Bratislave, jedinečný priestor plný zábavy, veselých príbehov a relaxu. Už ste sa túlali po džungli v novučičkom Buppi v Avion Shopping Parku? Svišťali ste už na šmykľavke, alebo vyskúšali bobovú dráhu? Viete aké zviera sa ukrýva v tomto centre a Vy na ňom môžete liezť a schovávať sa do sýtosti? Alebo sa radi vyšantíte v exteriérovej časti na lanovke v Bory Mall, na vzduchu a slniečku? Guličkový svet, alebo detskú mini zónu pre najmenších nájdete aj v Buppi Shopping Palace. Buppi – odporúča desať z desiatich detí.

 

Voucher na 3 hodinový vstup do vodného a wellness sveta pre 2 osoby v GOTHAL Liptovská Osada

Vodný svet a wellness Gothal ukrýva v sebe 3  veľkorysé bazény a 3 druhy sáun. Malým aj veľkým návštevníkom Vodného sveta je k dispozícii 25 m plavecký bazén pre profesionálnych aj rekreačných plavcov, relaxačný bazén s rôznymi atrakciami obmieňanými v pravidelných cykloch a detský bazén s detským hradom. Príjemnú atmosféru relaxu vo večerných hodinách vytvárajú tiež podvodné LED svietidlá s príjemným farebným podsvietením, vodopád a živá kvetinová stena, ktorá je svojou rozlohou najväčšia na Slovensku. V saunovej časti si hostia môžu dokonale oddýchnuť vo fínskej a parnej saune či sanáriu. Samozrejmosťou je odpočinková miestnosť s relaxačnou hudbou a ležadlami, ochladzovací bazén s teplotou vody nižšou ako 13 °C a prívalová sprcha kambala.

Knihy: Rozprávky o vílach a Rozprávky o princeznách od KNIHCENTRUM

Kníh o vílach a princeznách nikdy nie je dosť. Vydavateľstvo Bookmedia pripravilo 6 krásnych príbehov o princeznách a 6 kúzelných príbehov o vílach. Päťminútové rozprávky potešia predovšetkým dievčatá.

Čítanie deťom a s deťmi je veľmi dôležité nielen v predškolskom, ale aj v školskom veku. Vtedy už zvládnu počúvať aj dlhé texty, ale ešte nemajú trpezlivosť samostatne ich čítať, preto im čítajte, kým sa dá. Dobré knihy za skvelé ceny nájdete v internetovom kníhkupectve na www.KNIHCENTRUM.sk.

680x340 Knihy od KNIHCENTRUMsk

Tuhý sprchovací balzam – Sladké Pokušenie od NAVIA

Sladké pokušenie je netradičný produkt, ktorý si vás získa nielen svojou vôňou, ale aj praktickosťou a jemnosťou k pokožke. Ocenia ho najmä tí, ktorí majú po sprchovaní vždy pocit suchej pokožky.

Kozmetiku Navia vyrábame z čisto prírodných surovín, a až na kozie mlieko či včelí vosk, ide o suroviny rastlinného pôvodu. Všetky produkty vznikajú v nových väčších priestoroch, ktoré sú obklopené malebnou prírodou Vihorlatských vrchov.

Snímka obrazovky 2019-04-26 o 15.49.51

Podobné články