SUPER TÁBOR „LETNÝ KOLOTOČ“ LEN 156€ 

Thumbnail
Kategórie:

Leto je obdobím dobrodružstva a objavovania. Letný Kolotoč je tu. Každému dieťaťu ponúkne nezabudnuteľné zážitky. S programom plných vzrušujúcich aktivít a výletov je táto letná táborová skúsenosť navrhnutá tak, aby rozprúdila detskú fantáziu a podporila ich túžbu po učení. Od návštevy ZOO až po plávanie na kúpalisku, Letný Kolotoč sľubuje týždeň plný zábavy a vzdelávania. Nechajte sa vtiahnuť do víru letných dobrodružstiev, kde nuda nemú šancu a každý deň je novým dobrodružstvom.

Pripravte sa na bláznovstvá plné smiechu a objavovania, pretože tento tábor je tu, pre spríjemnenie letných dni.

Pondelok prinesie zvedavosť a vzrušenie, keď sa vydáme do ZOO, kde nás privítajú zvieratká s otvorenými labkami. Dozvieme sa o ich zaujímavom živote a možno sa od nich naučíme aj nejaký trik alebo dva!

Utorok bude v znamení športu, takže si obujeme tenisky a pripravíme sa na deň plných aktivít v areáli Kuchajdy. Či už máte radi futbal, basketbal alebo frisbee, máme pre pripravené všetko.

Streda je tu pre tých, ktorí sa neboja trochu napätia. Vydáme sa na tajomnú cestu do bunkrov odvahy na slovensko-rakúskych hraniciach. Spoznáme históriu a sretneme ducha minulosti.

Štvrtok nás zavedie do ulíc Bratislavy, kde si vychutnáme jej krásy a zároveň sa naučíme niečo o našej kultúre. A ako bonus, popoludní si z LEGA postavíme vlastné stavby – možno nový hrad alebo vesmírnu stanicu.

Piatok bude ako čerešnička na torte, keď sa všetci spoločne vyberieme na kúpalisko. Súťaže vo vode, skoky do bazéna a nekonečná zábava – to všetko nás čaká.

Čaká  nas chutná desiata, výživný obed, dobrý olovrant a samozrejme neustály pitný režim. Takže hlad ani smäd rozhodne nepocítime.

Tak neváhajte, pridajte sa k nám a zažite leto, na ktoré nikdy nezabudnete! Letný Kolotoč je denný tábor, kde sa nuda bojí vkročiť a zábava nikdy nekončí. Tešíme sa na vás.

Objednajte len za 156€ 

www.dennetabory.sk

Fotogaléria

Videogaléria

Podobné články