Utorkové bubnovačky

17:00
20.08. 17:00
Adresa Kuchajda Amfiteáter , 83104 Bratislava - Nové Mesto Email kultura@banm.sk Web www.banm.sk

Pozývame vás na spoločnú bubnovačku pre deti a dospelých. Netreba k tomu žiadne hudobné skúsenosti alebo špeciálny talent. Rytmus máme všetci v sebe, stačí ho objavovať. Účastníci dostanú bubon a stanú sa súčasťou rytmického orchestra, ktorý vedú skúsení lektori. Orchester budeme dotvárať pesničkami, gitarou, drumbľou, koncovkou a ďalšími nástrojmi. Môžete si priniesť aj vlastné bubny alebo perkusie, o všetko ostatné sa postaráme. V prípade nepriaznivého počasia sa bubnovačky neuskutočnia a sú bez náhrady. Vstup voľný.

09.07. 17.00 h Kuchajda, amfiteáter: Jamadan, bubnová škola, 60 min.
Niektoré veci sa jednoducho dejú. Kapela Jamadan sa nezaložila plánovane, ani z dlhodobého priateľstva, ani na základe výberového konania. Spojila ich túžba zlepšiť sa v bubnovaní, túžba po poznaní a zdokonaľovaní. Postupne začali pridávať nové nástroje a začali koncertovať a vytvárať pódiové šou. Dnes už svoje remeslo vyučujú a rozdávajú tak radosť s temperamentným a exotickým nádychom.

20.08. 17.00 h Kuchajda, amfiteáter: Maribondo, bubnová škola, 60 min. 
Temperamentná bubenícka skupina, ktorá hrá tradičné brazílske rytmy. Najmä samba-reggae vás osvieži letnou hudobnou šou. Maribondo je zárukou skvelej zábavy a pozitívnej energie.

Zdroj: www.banm.sk