Rodinné prázdniny plné zážitkov

Adresa Patince 431, 946 39 Patince Email recepcia@wellnesspatince.sk Telefón +421 35 7908 500 Web www.wellnesspatince.sk

Vianočné prázdniny sú pomerne dávno za nami a naše malé ratolesti sa už nevedia dočkať tých jarných. Aj my sami si len pomaly zvykáme na každodennú rutinu a povinnosti všedného dňa.

Bez toho, aby ste upadli do beznádeje a lámali si hlavu nad zmysluplným programom najbližších prázdnin, doprajte si dni plné relaxu a zábavy pre deti. Vo Family Wellness Hoteli v Patinciach pripravili ponuku zážitkových pobytov, ktorá sa neodmieta.

Jarné prázdniny bez stresu

Nezáleží, z ktorého kraja Slovenska pochádzate. Dni jarných prázdnin v mesiacoch február a marec sú ideálne na oddych v termálnej vode s blahodarnými účinkami na pohybové ústrojenstvo pre celú rodinu. Jarný wellness pobyt v Patinciach je teraz cenovo zvýhodnený pre deti, s množstvom benefitov pre dospelých.

Máte chuť si zacvičiť?

Ak ste si do roka 2018 predsavzali viac pohybu, nemusíte sa báť, že týmto svoj sľub porušíte. Počas pobytu sa môžete ponaťahovať vo vode formou cvičenia aquagym a aqua aerobic, a samozrejme aj na súši.

V pobytovom balíku je zahrnutý neobmedzený vstup do fitnes centra s ponukou cvičení, ako joga, pilates či strečing vo vyhradených dňoch. K tomu sú pripravené zaujímavé prednášky o zdravej výžive, zvládaní stresu, aby ste si mohli z hotela v Patinciach odniesť nielen dávku energie, ale i vedomostí.

Počkať, a čo deti? Tie sa už bezhlavo šantia s animátormi v detskom kútiku. Voľný čas s vašimi najmenšími môžete využiť na spoločné indoorové aktivity, ako stolný tenis, bowling alebo si vyskúšajte francúzsku hru petang v areáli hotela.

Ak by ste sa rozhodli predĺžiť si víkend a stráviť v rekreačnom zariadení o noc či dve navyše, vo Wellness Hoteli Patince vás odmenia formou kupónov na bezplatné absolvovanie procedúr. Doprajte si regeneráciu tela od hlavy až po päty, a to doslova. Pobytový balík totižto zahŕňa ošetrenie pleti čokoládovou maskou a čoraz žiadanejšiu pedikúru s rybičkami Garra Rufa pre dospelú osobu zadarmo. Vyčerpanosť našich peňaženiek po predvianočných útratách určite potešia aj zvýhodnené ceny ubytovania pre deti.

Veľkonočné veselie vo wellnesse

Skončili sa nám vianočné sviatky, pomaly začína obdobie postu, po ktorom opäť prídu dni hodovania a radosti zo slávenia Veľkej noci. Počas tohtoročných sviatkov jari sa bude Wellness Hotelom v Patinciach šíriť tvorivá atmosféra s duchom kreativity. Najmä pre deti sú totižto pripravené tvorivé dielne a veľkonočne ladený animačný program. Odniesť si budú môcť vlastnoručne vyrobené maľované kraslice a iné svoje malé veľdiela.

Nemusíme snáď ani presviedčať dievčatá a dámy o tom, že veľkonočná oblievačka sa v plavkách a blízkosti termálnej vody zvláda oveľa lepšie. Ak sa na vás slniečko usmeje, zažijete aj pripravovanú veľkonočnú vyhliadkovú plavbu po Dunaji a pokochať sa pohľadom na prebúdzajúcu sa okolitú prírodu.

Všetky pobytové balíky zahŕňajú ubytovanie s polpenziou a voľným vstupom do sáun. Viac informácií o ponukách nájdete na webe Wellness Hotela Patince.

Zarezervujte si včas svoje rodinné prázdniny plné zážitkov.

Zdroj: www.wellnesspatince.sk