Lyžovačka na Štrbskom Plese

Adresa HOTEL CROCUS ****ŠTRBSKÉ PLESO, a.s. Szentiványho 4078/11, 059 85 Štrbské Pleso Email recepcia@hotel-crocus.eu Telefón +421 940 64 64 64 Web www.hotel-crocus.eu

Hotel Crocus**** Štrbské pleso
Moderný apartmánový hotel na Štrbskom plese.

Milujete zimu, hory a lyžovanie? Využite naše zimné balíčky a pridajte sa k nám. Príďte si aktívne oddýchnuť, vychutnať si upravené zjazdovky a krásnu prírodu našich Tatier. V hoteli Crocus sa o vás postarajú! Ochutnajte skvelú reštauráciu a po nej si vychutnajte oddych vo wellness.

 

KOMFORTNÉ UBYTOVANIE

Hotel Crocus**** ponúka svojim hosťom nadštandardné ubytovanie v komfortných apartmánoch na Štrbskom Plese pre rodinnú, individuálnu a firemnú klientelu. Hostia si môžu vybrať z troch dispozične rôzne riešených typoch apartmánov s rozlohou od 45 do 110 m2. Celková kapacita nášho hotela v Tatrách je viac ako 100 lôžok.

Súčasťou apartmánov Crocus sú 2 oddelené miestnosti, plne vybavená kuchynka, kúpeľňa s vaňou, jedálenský stôl, televízor, satelit, prístup na internet, trezor, telefón, krbová piecka a balkón s výhľadom. Pre deti sú k dispozícii detské postieľky a stoličky. Apartmány sú vybavené protišmykovými podložkami a záslepkami na elektrické zásuvky.

Rodiny s deťmi si v našom hoteli na Štrbskom Plese prídu na svoje. Okrem priestranných rodinných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2, s ping-pongovým stolom, hernou konzolou X-BOX a spoločenskými hrami. V hotelovej reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovánky pre malých umelcov.

 

MODERNÁ GASTRONÓMIA

Neoddeliteľnou súčasťou Hotela Crocus**** je reštaurácia, kaviareň s cukrárňou a detská herňa. Gastronomické služby sú sústredené na prvom poschodí hotela a sú postavené na pilieroch poctivej domácej kuchyne, tradíciách a moderných spôsoboch prípravy jedál. Starostlivá obsluha, chutné jedlá z našej kuchyne a príjemné posedenie s rodinou a priateľmi sú súčasťou vášho zážitku v našej reštaurácii na Štrbskom Plese.

 

PRIVÁTNE WELLNESS A MASÁŽE

Medzi doplnkové služby Hotela Crocus**** patrí privátne wellness vo Vysokých Tatrách, v ktorom si zrelaxujete vo vírivej vani, fínskej, či infra saune, alebo v oddychovej zóne. Môžete využiť možnosť rezervácie vstupu do wellness na konkrétnu hodinu priamo na recepcii hotela. Chvíle oddychu môžete doplniť a spríjemniť relaxačnou, jogurtovou alebo čokoládovou masážou od profesionálneho maséra.

Cena platí pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 2,99 roka. Pre nacenenie starších osôb prosím kontaktujte recepciu – recepcia@hotel-crocus.eu

 

Tretia a štvrtá osoba ubytovanie za doplatok 20€/noc + doplatok za stravu podľa zvoleného variantu pobytového balíčka.

Neváhajte a rezervujte si pobyt čo najskôr.

Pri pobyte v Hoteli Crocus**** si môžete uplatniť príspevok na rekreáciu u svojho zamestnávateľa. Samozrejme Vám vystavíme aj účtovný doklad na meno.

Rekreačný poukaz sa vzťahuje na ubytovanie, služby cestovného ruchu spojené s ubytovaním, alebo na pobytový balík v rámci Slovenska na minimálne dve noci.

Ak sa Vám nedarí nájsť voľný termín alebo máte otázky k pobytovým balíčkom, kontaktujte recepciu (recepcia@hotel-crocus.eu). Radi Vám pomôžeme a poradíme.

 

Zdroj: www.hotel-crocus.eu

Fotogaléria

Videogaléria