Hotel CROCUS **** Štrbské Pleso

Adresa Szentiványho 4078/11 , 05985 Štrbské Pleso Email recepcia@hotel-crocus.eu Telefón +421 52 711 7111 Web www.hotel-crocus.eu

Oddýchnite si v privátnom wellness, užite si relaxačnú masáž a doprajte si dokonalý relax v najkrajšej časti Vysokých Tatier.

V našom apartmánovom hoteli Crocus na Štrbskom Plese si užijú komfort nie len rodiny s deťmi ale aj akákoľvek partia priateľov, spolužiakov a známych. Užite si priestranné apartmány s veľkou rozlohou a zakúpte si výhodné ubytovanie na Štrbskom Plese vďaka 4 lôžkam na jednom apartmáne už od 20 Eur/osoba/noc.

KOMFORTNÉ UBYTOVANIE

Rodinný apartmánový hotel Crocus**** patrí k novým a moderným hotelom na Štrbskom plese, ponúka kvalitné, komfortné a moderné ubytovanie pre rodiny s deťmi v priestranných apartmánoch troch rôznych veľkostí s výhľadom na okolité Tatry. Obrovskou výhodou apartmánov je komfortná možnosť ubytovania od 3 – 6 osôb pri jednotnej cene apartmánu/noc.

MODERNÁ GASTRONÓMIA

Neoddeliteľnou súčasťou hotela je reštaurácia, kaviareň s cukrárňou a detská herňa. Gastronomické služby sú sústredené na prvom poschodí hotela a sú postavené na podctivej domácej kuchyni, tradíciach a moderných spôsoboch prípravy jedál.

PRIVÁTNE WELLNESS

Medzi doplnkové služby hotela patrí privátne wellness, ktoré obsahuje vírivú vaňu, fínsku saunu, infra saunu a oddychovú zónu. Rezervuje sa priamo na recepcii na konkrétnu hodinu. Oddych si môžete spríjemniť relaxačnou, jogurtovou aj čokoládovou masážou od profesionálneho maséra.

LOKALITA V SRDCI TATIER

Štrbské pleso je najvyššie položené stredisko zimných športov a turistiky na Slovensku. Patrí taktiež ku klimatických kúpeľom. Najdôležitejším prírodným liečivým faktorom je jeho terapeuticky účinná vysokohorská klíma, podmienená geografickou polohou, nadmorskou výškou a ochranou pred západnými a severnými veternými prúdmi.

RODINY S DEŤMI

Rodiny s deťmi si v hoteli Crocus prídu na svoje. Okrem bohatého zázemia, priestranných apartmánov s vybavením a detským kútikom je k dispozícii herňa s rozlohou 120 m2 s ping-pongovým stolom, X-BOXom, spoločenskými hrami a pravidelné zaplnená s deťmi počas animácii. V reštaurácii nechýba detské rozprávkové menu, pastelky a omaľovanky pre deti.

Zdroj: www.hotel-crocus.eu