7. narodeniny Forum Poprad

Adresa Námestie sv. Egídia 3290/124, 058 01 Poprad Email info@forumpoprad.sk Telefón +421 948 007 051 Web forumpoprad.sk

Sedmička je magické číslo. Mnoho ľudí verí, že číslo 7 prináša šťastie, a preto je pre mnohých tak obľúbené. Sedem máme dni v týždni a v rozprávkach pre deti sa dej odohráva za 7 horami a 7 dolami. Aby toho nebolo málo, tak hlavným hrdinom často komplikuje život 7 hlavý drak.

Forum Poprad oslavuje 7. narodeniny a my veríme, že budú tiež magické a rozprávkové.

Už od štvrtku 13. októbra sa môžete tešiť na atraktívne zľavy. Viac ako 40 prevádzok si pre vás pripravili atraktívne zľavy na svoje produkty. Kompletný prehľad zliav nájdete v zľavovej knižke, ktorá bude k dispozícii na infopulte centra od pondelka 10. októbra. Okrem toho za každý váš nákup v hodnote nad 50€ vás odmeníme praktickým  darčekom*, stačí aby ste svoj bloček z nákupu ukázali na Infopulte centra. Okrem toho budú všetky nákupy zapojené do tomboly** o atraktívne ceny, ktoré vyžrebujeme v pondelok 17. októbra. Zoznam zapojených prevádzok nájdete na konci článku.

Na sobotu 15. októbra sme pre vás pripravili kúzelný program. Už od 12:45 vás bude pred hlavným vstupom lákať do centra Bubnová show Batida. Následne sa môžete tešiť na akrobatickú show od skupiny Vertigo, tanečnú skupinu One, Detské divadielko Babadlo, Dorotku z Fidorkova, detskú diskotéku, ohňovú show Alimah Fusion a divadlo Alchýmie a o 18tej program vyvrcholí predstavením obľúbeneho speváckeho dua TWIINS.

 

Celý program aj s časovým harmonogramom

 

Celým programom vás bude sprevádzať moderátor Martin Chynoranský.

Tešíme sa na vás vo Forume!

*Do vyčerpania zásob. Podrobné informácie o podmienkach akcie nájdete tu: https://forumpoprad.sk/wp-content/uploads/2022/09/Pravidla-akcie_-Darcek-za-nakup.pdf .

** Pravidlá a podmienky tomboly: https://forumpoprad.sk/wp-content/uploads/2022/09/Pravidla-Tomboly-1.pdf

Zoznam cien do tomboly nájdete tu: https://forumpoprad.sk/wp-content/uploads/2022/09/Zoznam-cien-do-tomboly-.pdf