SPÁJKOVANÉ SVETLUŠKY – WORKSHOP

16:30-18:00
Adresa Lab.cafe, Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava Cena 20.-EUR Email veronika@lab.cafe Telefón 0945449450 Web lab.cafe

Máte doma zvedavcov, čo radi objavujú vždy niečo nové? Nedajú im spať nové pokusy, stále niečo rozoberajú a veľa sa pýtajú? Keď sme boli malí my, boli sme rovnakí. Pripravili sme preto niekoľko workshopov, kde si malí účastníci vyskúšajú všakovaké vedecké princípy, poskladajú vlastné elektronické stavebnice a mnohé iné super veci, pričom ich workshopmi povedú parádni lektori!

SPÁJKOVANÉ SVETLUŠKY

Elektronická svetluška je robotický chrobáčik, ktorý sa otáča za svetlom, pričom aj sám pekne svieti. Tykadlové oči sú fotorezistory a nožičky sú poháňané vibračnými motorčekmi.

Ak tomu ešte úplne nerozumieš, nevadí! Na workshope si všetko potrebné ozrejmíme. Skamarátiš sa nielen s novými pojmami, ale aj so spájkovačkou.

Svoju svetlušku budeš môcť nakoniec ovládať baterkou ako cirkusovú blchu! Takýto domáci maznáčik nepýta vodu ani jesť a je s ním kopec zábavy.

Pre koho je workshop určený?

Mladých zvedavcov vo veku 9 – 14 rokov.

Môže sa rodič pridať a musí si kúpiť lístok?

Áno, môžete sa pridať, pokiaľ to priestorová kapacita dovolí a Vaša účasť nebude narúšať priebeh workshopu, pričom si nemusíte zakúpiť lístok zvlášť. Účasť rodiča však nie je potrebná.

* Zrušenie účasti na podujatí je možné najneskôr 72 hod. pred jeho začiatkom. Urobiť tak môžete emailom na veronika@lab.cafe alebo telefonicky na 0945 449 453.

Pokiaľ neúčasť oznámite v dostatočnom časovom predstihu, prostredníctvom uvedených kontaktov, lístok je možné presunúť na iný workshop. Peniaze nevraciame.

Nesplnením lehoty potrebnej na odhlásenie z podujatia, lístok prepadáva. Avšak, ak si za seba nájdete náhradu, lístok bude presunutý na danú osobu. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Zdroj: lab.cafe